Świąteczne nominacje

Świąteczne nominacje

Co prawda zbliżające się święta nie są tymi, podczas których otrzymuje się prezenty, nie mniej zawsze każdy prezent jest mile widziany. Nie inaczej mówią Ci, którzy być może w najbliższych dniach zostaną obdarowani i to nie byle czym, bo samorządowymi posadami.

Nie chodzi o kasę, a prestiż jak mówią, i czekające ich nowe wyzwania. Skoro o wybrańcach mowa, wato wiedzieć z kim będziemy mieli do czynienia. Okazuje się, że nową p.o. dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Wołominie została radna powiatowa reprezentująca gminę Radzymin, Marta Rajchert. Silnym kandydatem na przewodniczącego Rady Powiatu jest również kandydat z Radzymina, obecnie wiceprzewodniczący Rady Powiatu Cezary Wnuk. Ale to nie koniec. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(25) Comments

 1. ALEKSANDER

  Czy ta nominacja na p.o dyrektora MDK-u nie ma nic wspólnego z wydarzeniami sprzed 4 lat, gdzie dwójka radnych powiatowych z PiS-u przeszła na stronę obecnej władzy?

 2. POMYSŁOWY DOBROMIŁ

  JEST DEAL ! Nadszedł czas na odpoczynek? Nie wiesz gdzie, ale słyszałaś, że poseł ma mniej obowiązków od burmistrza? Ciężko dotrzymać obietnice wyborcze? Nie wiesz czy się dostaniesz? Jak przysponsorować kampanię z budżetu wspólnego, czyli niczyjego? ZROBIMY TO KULTURALNIE !?

 3. Marek

  Pani Burmistrz Elżbieta Radwan czy teraz też można powiedzieć o korupcji politycznej? Czy jednak jest to nominacja dla zupełnie niezależnego fachowca? Serio na Posła się Pani szykuje?

 4. Zsoltan

  Doskonała nominacja. Ogromna radość, że kolejna osoba przechodzi na pozytywną stronę mocy. Pozytywność jest bardzo ważna. Z niej biorą się dobro i szczęście. Rodzi się uczciwość i uczynność, tak ważne w służbie publicznej. Dla Miasta, dla Ludzi. Stąd z tego miejsca gorące oklaski dla Pani Burmistrz, która tak dobrze rozumie, że Wołomin może być pozytywny.

 5. Spadochroniarze elżyżuni

  To ta pani co w poprzedniej kadencji tak ochoczo opuściła klub PiS a mąż całkiem przypadkiem znalazł zatrudnienie w UM u naszej kochanej Eli? Och jakie to było miłosierne!!!!! Jakie to dobre i piękne, że zanim się ogłosi konkurs tylu najlepszych specjalistów jest i są to jak widać ludzie z ulicy, zwykli wykształceni Wołominiacy, każdy może być dyrektorem - a przepraszam to nie ta bajka ta Pani to radna powiatowa i z Radzymina i o konkursie cichosza??? Po co ogłaszać konkursy skoro z góry wiadomo kto będzie obsadzony? W ogóle był jakiś konkurs??? Jak to się teraz w tej miłosnej atmosferze zatrudnia???

 6. Tomaszek

  Bartek Rajchert (nazwisko kawalerskie DZIĄBA) rozszerza swoje wpływy. Sam jest pełnomocnikiem burmistrz Radwan a teraz żona bedzie dyrektorem MDK. Wszystko zostanie w rodzinie.

 7. Wieszcz

  Nominacje nie świąteczne, tylko wyborcze. Pani Ela szykuje się do wyborów parlamentarnych. Dziąbowie są jej potrzebni do tego. Dziąba mąż był już wysoko w polityce i chce wrócić do gry. Własny poseł otworzy mu szeroko drzwi do rządowych magazynów. Pani Eli też to pasuje, bo robota posła jest wygodniejsza niż bycie burmistrzem. Więc późną jesienią w Wołominie znowu wybory samorządowe. Proste jak siusianie.

 8. wprost

  Pani Elu i Pani Edyto, Panie Karolu i Panie Lechu! Zacytuję Wam Bohdana Smolenia :- ,, Oni se dwa programy zrobili teraz- jeden dla wojskowych, drugi dla rolników. Jeszcze będzie oświatowy - dla głupków." Myślicie Państwo, że Wam się uda?.

 9. wprost

  Pani Elu- Smoleń ,, Oni tam są porąbani. Oni wojnę pokazują, a o pokój walczą"- a ja powiem inaczej ,, o pseudo pokój walczycie a wojnę i nienawiść wśród mieszkańców wywołujecie " .

 10. wprost

  ,, Teraz z dziadkiem kupiliśmy ,, Młodego Technika" i na podwórku pershinga stawiamy. Mówię Ci, jak pieprznę , to się tylko o jedno biurko pomylę. Jak zdążą, to coś o tym napiszą".

 11. Hejtstop

  Co zostanie kiedy z Wołomina usuniemy Lecha? Odpowiedz: Pozytywny Wołomin Co zostanie z Kobyłki? Boje się o tym myśleć.

 12. Karol

  To jest obciach dla Wołomina , ale obsadzanie stanowisk obcymi dla Eli jest skutecznym ruchem . Obcy pracują nie dziamgają i nie narzekają.

 13. Z MDK

  Rajcherty, Urbanowski, Ciepielewski, Zbieć, Radwan kim oni są? Skąd się wzieli? Ktoś słyszał o tych ludziach przed paroma latami? Grupa słoików z okolicznych i dalszych wsi rządzi kobyłką i wołominem no i mamy efekty w postaci karnawału chamstwa, brutalnej siły i osobliwego stylu prowadzenia lokalnej polityki. Przypomnijcie sobie polityków starej daty. Czy któryś z nich opowiada co zjadł na obiad albo gdzie lubi być lizany? Nie przypominam sobie. Znowu gorszy pieniądz wyparł ten lepszy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *