Pomoc uskrzydla

0

III Bieg Przedszkolaka za nami. Ta niesamowita, niedzielna impreza charytatywna rozrasta się z każdym rokiem, otwierając serca coraz większej rzeszy mieszkańców. Tym razem dla trójki niepełnosprawnych dzieci zebrano ponad 83 tys. zł, ale to nie wszystko – wsparcie finansowe otrzymali także mali bohaterowie poprzednich edycji Biegu.

W tym roku mieszkańcy z gminy Wołomin i nie tylko, pobiegli dla Marysi, Miłoszka i Zuzi. Marysia ma wadę mózgu, ale dzięki systematycznej rehabilitacji ta dzielna dziewczynka robi postępy. 2-letni Miłoszek cierpi na niedotlenienie mózgu, a 9-letnia Zuzia ma chorobę, na którą na świecie cierpi zaledwie kilkanaście osób.  (…)

Na scenie tego dnia rozdano także wiele innych nagród. Zwycięzcy poszczególnych biegów odebrali między innymi talon na romantyczny weekend dla dwojga, rower i mnóstwo nagród ufundowanych przez lokalnych przedsiębiorców. Na koniec prezes DJCHEM Chemicals Poland S.A w Wołominie Dagmara Domagała przekazała także czeki dla rodziców wszystkich dotychczasowych bohaterów Biegów Przedszkolaka po 5 tys. zł dla bohaterów tegorocznego biegu i po tysiąc złotych dla dzieci z poprzednich edycji.

– Za nami Bieg Przedszkolaka. Jak zwykle było kolorowo i bardzo pozytywnie.  W tym roku biegliśmy i pomagaliśmy trzeci raz. W sumie zebraliśmy ponad 83 tysiące złotych – to kolejny rekord, który udało nam się pobić. Chciałam z całego serca podziękować wszystkim, którzy byli wczoraj z nami. Za tę niezwykłą atmosferę, za wszystkie uśmiechnięte buzie, za ogromną pomoc i energię, której dodawaliście dobrym słowem. Ta pomoc jest niezwykle ważna zarówno dla nas organizatorów, jak i dla naszych Bohaterów. Zebrana kwota przerosła nasze najśmielsze marzenia. Dziękujemy za każdy wrzucony do puszki grosik. Ogromne podziękowania dla wszystkich naszych Patronów, Sponsorów, Reprezentacji TVP, Mieszkańców, Przedszkolaków, całej obsługi naszego Przedszkola, pań ze Szkoły, Strażaków, Wolontariuszy i Partnerów. Dziękujemy Wam wszystkim!- podsumowuje Agnieszka Koza, organizatorka Biegu, przewodnicząca Rady Rodziców. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj