Zmiana prezydium Rady w Kobyłce

Zmiana prezydium Rady w Kobyłce

Edyta Walczuk została nową przewodniczącą Rady Miasta Kobyłka. Zmianę dokonano w miniony poniedziałek, po tym jak Kamil Kowaleczko zrezygnował z pełnienia funkcji przewodniczącego. (…)

Nie był to jednak koniec zmian. Niespodziewanie, radni postanowili odwołać Konrada Kostrzewę ze stanowiska wiceprzewodniczącego Rady Miasta Kobyłka. Ponieważ we wniosku grupy radnych nie było uzasadnienia tej decyzji, radny Piotr Grubek spytał o powód odwołania.

– Nowe rozdanie, nowe prezydium i w związku z tym zmiana wiceprzewodniczącego – wyjaśniła radna Karina Jaźwińska.

– Nie wystarczyło mi to wyjaśnienie i proszę o bardziej szczegółowe. Jeżeli są jakieś merytoryczne zarzuty w stosunku do pana Konrada Kostrzewy, to bardzo proszę o ich podanie, bo rozumiem, że jeżeli takich powodów nie ma, a jest tylko zmiana prezydium, dla mnie to nie jest wystarczające uzasadnienie wniosku o odwołanie wiceprzewodniczącego rady. Podpisało się pod tym kilkanaście osób i rozumiem, że nie macie państwo uwag – powiedział Piotr Grubek. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(1) Comment

  1. Rob

    Kamil Kowaleczko jakby nie zrezygnował sam to ujrzał by swiatło dzienne wniosek o odwołanie. Najśmieszniej ,że chciał go odwołać w wiekszości jego własny KW. Co tu dużo mówić koledzy partyjni z Ząbek pomogli załatwić pracę właśnie w Ząbkach.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *