Nowe, imprezowe miejsce na mapie Wołomina!

0

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o tym, by zabawić się w plenerze, pośród pięknych widoków i zjawiskowych zachodów słońca, to miejsce jest stworzone właśnie dla Was. Na tyłach Parku Trampolin JumpAir przy Szosie Jadowskiej w Wołominie powstał niezwykły Lemon Bar – serwujący drinki z całego świata, przyrządzone przez zespół profesjonalnych barmanów oraz pyszne przekąski. Bar oferuje rozrywki, które otwierają nowy rozdział w historii stolicy powiatu.
Lemon Bar funkcjonuje od lipca, ale sądząc po ilości osób, które ostatnio odwiedzają to miejsce, zadomowił się w Wołominie już na dobre. W miniony czwartek, w czasie kolejnego już występu komika, prezentującego modny ostatnio stand up, ustawione przed sceną leżaki, wygodne kanapy oraz ławy z palet pod parasolami szczelnie zapełnili okoliczni mieszkańcy. Podobnie jak w czasie niedzielnego seansu filmowego tym, którym doskwierał wieczorny chłód doniesiono koce, pozostałych rozgrzewały niecodzienne mieszanki napojów, podawane przez profesjonalnych barmanów. Za to w środę klienci Lemon Baru nie mieli ochoty na wygodne polegiwanie na leżakach, ponieważ brali udział w pokazie tanecznym, poznając podstawowe kroki tańca latynoamerykańskiego. Oprócz tego, każdego wieczoru można tu pobawić się przy muzyce klubowej.
W Lemon Barze dzieci nie są przeszkodą, by korzystać z uroków niecodziennego pleneru. W czasie kiedy rodzice bawią się na świeżym powietrzu, ich pociechy mogą skorzystać z atrakcji pobliskiego Parku Trampolin JumpAir. Dodatkowo, w aktywną niedzielę dla najmłodszych rozstawiany jest baśniowy dmuchaniec. Na przygotowanej przez właścicieli piaszczystej plaży można też pograć w badmintona albo rozegrać mecz piłki plażowej.
– Jesteśmy z okolic Wołomina i zawsze marzyliśmy, by powstało tu miejsce, gdzie na łonie przyrody można posłuchać dobrej muzyki, potańczyć, zagrać w siatkówkę, pooglądać filmy na leżakach albo uczestniczyć w show na żywo. Dzięki determinacji i ciężkiej pracy udało się stworzyć takie miejsce na mapie Wołomina. Miejsce blisko domu, do którego wygodnie jest dojechać zarówno samochodem (na tyłach baru znajduje się duży parking), jak i rowerem (na terenie ustawiliśmy stojaki). Odwiedźcie nas, a gwarantuję, że pozostaniecie tu na dłużej – zaprasza właścicielka Lemon Bar.
Lemon Bar
Wołomin, Szosa Jadowska 59A
śr. – czw. 19.00 – 23.00
pt. – ndz. 18.00 – 3.00
Właściciele Lemon Bar przygotowali też ofertę dla firm, które w czasie seansów filmowych mogą zaprezentować swoją ofertę zgromadzonej publiczności.