Majdańska nie doczeka się budowy?

0

Władze Wołomina bardzo by chciały, ale to, czy coś drgnie w sprawie ul. Majdańskiej, zależy od radnych – taki przekaz usłyszeli od władz mieszkańcy tej ulicy, którzy w miniony poniedziałek przyszli do urzędu na spotkanie z wiceburmistrzem i naczelnik inwestycji. – Będę rekomendował, by Majdańska znalazła się w kolejnym budżecie – deklarował z-ca burmistrza, ale mieszkańcy nie dowiedzieli się niczego nowego. Podobne obietnice padają bowiem już od wielu lat. (…)

(…) – Składaliśmy wnioski o Majdańską do budżetu i mam odpowiedź od Pana, że środki będą zabezpieczone na przyszły rok – przypomniała wiceburmistrzowi wspierająca mieszkańców radna Agnieszka Koza. Tymczasem jak poinformowali gospodarze spotkania, zarezerwowane w Wieloletniej Prognozie Finansowej środki na budowę zostaną najpewniej zdjęte z WPF.

Informacja o tym, że w kolejnym budżecie nie znajdą się środki na obiecany remont drogi wzburzyła mieszkańcami. Kinga Sadowska, od lat orędująca w radzie miasta o budowę ulicy, przypomniała naczelnik inwestycji niedawne deklaracje: – Była rozmowa z jeszcze wiceburmistrz Edytą Zbieć, była rozmowa burmistrz, z panią też, i pani obiecywała, że „do 2019 roku maksymalnie wytrzymajcie państwo jeszcze” – wspominała deklaracje Kinga Sadowska.

– Nic takiego nie mówiłam – oparła naczelnik inwestycji, wzbudzając zdenerwowanie mieszkańców.

– Trzeba była nagrywać! Trzeba państwa nagrywać, bo ja byłem, tu sąsiad był, pani i pani burmistrz powiedziała jasno: jeśli nie będzie ZRIDem, to będzie ulica robiona w 3 etapach i zaczynamy w 2020 roku, ja głuchy nie jestem! – zdenerwował się inny mieszkaniec. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj