Złoto w dłoni, brąz w majtkach

Złoto w dłoni, brąz w majtkach

Świetny występ Patrycji Bereznowskiej na Mistrzostwach Świata w Biegu 24-godzinnym IAU, odbywających się we francuskim Albi. Mieszkanka Ossowa wywalczyła brązowy medal. Konkurencję wygrała Amerykanka CamilleHerron, która poprawiła własny rekord świata. (…)

(…) Po występie Amerykanki pozostał jednak spory niesmak. W pewnym momencie nie wytrzymała i robiła kupę w majtki, która przy biegu ściekała jej po nogach. Zamiast zatrzymać się, umyć i zmienić ubranie Herron biegła dalej, a za nią unosił się smród, który znacznie utrudniał bieg pozostałym zawodniczkom. Według regulaminu strój biegacza powinien być schludny i czysty. Strój biegaczki znacząco odbiegał od regulaminowego. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(9) Comments

 1. Mariusz Florkiewicz

  Normalna sprawa... Ludzie na maratonach, czy nawet półmaratonach nie wytrzymują, a tutaj był bieg 24-godzinny. Półmaraton to kwestia 1-3 godzin, a maraton 2-5, w zależności od kondycji zawodnika. Są ważniejsze tematy - kończący się termin biletu metropolitalnego czy kwestia poprawy jakości wody pitnej, a tutaj taki gówniany artykuł ;-)

 2. pawian2000

  WOLAŁBYM POSRAĆ SIĘ W GACIE I WYGRAĆ BIEG 24 GODZINNY, NIŻ BYĆ REDAKTOREM W WIEŚCIACH I WYMYŚLAĆ TAKIE ARTYKUŁY

 3. mark

  Skoro o gównie już piszecie- bo nie ma w wołminie nic ważniejszego-to napiszcie kto wydał pozwolenie na zwiezienie czegoś lepszego niż kupa na Mokre pod Radzyminem po ad rok temu kiedy ludzi oczy i gardła od smrodu szczypały - jakie były wyniki przeprowadzonych ekspertyz chemicznych i toksykologicznych i dlaczego wołomiński starosta nie cofnie firmie prywatnej koncesji na zwożenie kup z Czajki do zielonkowskiego lasu. Co?- nazbyt wymagające? Nie umiecie? To nie szczyćcie sie rangą powiatowej gazety- tylko może lepiej brukowca? Co do sportu- był i w polsce taki kolarz który nie przestał sie ścigać mimo że organizm chciał powiedzieć co innego. Zawodzi pamięć?

 4. post

  Do komentarza nr 1: Anonimowo to można ludzi z błotem mieszać, prawda urzędniku? Oj bolą Was te Wieści, boli dupsko bo nie wchodzą w niego z wazelinką

 5. post1

  Do komentarza nr 1: Anonimowo to można ludzi z błotem mieszać, prawda urzędniku? Oj bolą Was te Wieści, boli dupsko bo nie wchodzą w niego z wazelinką

 6. koles9020

  Akurat kto jak kto, ale Wieści piszą o wszystkim. O Czajce, o bilecie, o remontach, podwyżkach itp. Kulą w płot panie anonimie. Ja w przeciwieństwie do Ciebie czytam wieści papierowe i znajduję w nich dosłownie WSZYSTKO.

 7. mark

  Do koleś z beverly hils 90210: to kiedy pan starosta wołmiński cofnie te decyzje o zworzeniu SETEK TON gówna w las? Bo jakoś nigdzie nie doczytałem?????

 8. BA

  Trudno uwierzyć, że na serio posłużyliscie się tym konceptem. Byłam pewna, że to niefortunne połączenie i aż wstyd mi się zrobiło, że mam takie skojarzenia. A potem przeczytałam artykuł. O tempora, o mores. Nie chodzi nawet o temat, tylko o wulgarny tytuł.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *