Objazdy i utrudnienia

0

Znamy już datę zakończenia modernizacji ulicy 100-lecia w Zagościńcu. Zanim jednak drogowcy wyleją asfalt, gmina musi zdążyć podłączyć mieszkańców do kanalizacji.

W minioną środę w szkole w Zagościńcu starosta wołomiński Adam Lubiak, władze Wołomina, urzędnicy oraz radni spotkali się z mieszkańcami, aby przedstawić koncepcję budowy głównej drogi tej miejscowości. Jak się okazuje, przez najbliższe półtora roku kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość. (…)

W czasie spotkania kilka razy z ust inwestora padała prośba o zrozumienie, cierpliwość, a nawet niepokojąco brzmiąca zapowiedź: „Będzie się działo!”.

W tej chwili wykonawca wszedł już na budowę i rozpoczęto wycinkę drzew i krzewów. Wiosną 2020 r. prace maja ruszyć pełną parą. W pierwsze kolejności prace rozpoczną się na odcinku z kanalizacją – od ronda do ul. Księżycowej.

Na początku prace będą przeprowadzane przy częściowym wyłączeniu ruchu. W przyszłym roku, ulica zostanie rozkopana, autobus zmieni trasę, a w najbardziej newralgicznym etapie prac, objazd poprowadzony zostanie przez ul. Łukasiewicza, w kierunku drogi wojewódzkiej. Ta wiadomość zmartwiła mieszkańców, którzy już dziś stoją w korku na niebezpiecznym skrzyżowaniu ul. Łukasiewicza/Geodetów w Wołominie. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj