Kłopoty prawne burmistrz

9

6 grudnia 2019 r. do Sądu Rejonowego w Wołominie wpłynął akt oskarżenia Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Wśród podejrzanych jest jedna osoba publiczna –  Edyta Z., której prokuratura przedstawiła zarzut z art. 231 par.2 k. k.

9 KOMENTARZE

 1. Funkcjonariusz publiczny, który przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, popełnia przestępstwo.

  Więzienie oraz zakaz pełnienia funkcji publicznych. To czeka Panią Edytę Zbieć. Jako że Kobyłka nie ma wice bo zwiał jak się dopatrzył zagrożenia będzie powołany komisarz do czasu rozpisania wyborów.

 2. Na kobyłkowskie nadużycia zbyt wcześnie aby sprawa trafiła do sądu, a więc najprawdopodobniej jakieś wołomińskie sprawki. Tylko czekać jak sprawa wybuchnie na dobre.

 3. Edzia już lata jak kot z pęcherzem.
  Bełkocze coś o 'uchwale hańby’, drze szaty i płakusia w rękaw w wywiadzie dla radia.
  Potem będzie można się stroić w szaty męczennicy.

  • Do Imre „drze szaty” trzeba ją powstrzymać. Oglądam ją na codzień w pracy, Ona ma tylko dwie sukienki. Jak podrze to gola będzie chodzić, a nie wiem czy to będzie miły widok dla każdego, poza tym jednak głupio

 4. Wołomińscy sędziowie jawnie kłamią i nadużywają władzy, nawet umieją zniszczyć akta niewygodnej sprawy, nikt nad nimi kontroli nie przeprowadza.

 5. Pani Edyto, głowa do góry. Nie ma wyroku, a więc nic nie jest wiadomo. Złych głosów proszę nie słuchać. Dla wielu jest pani dobrym gospodarzem miasta i szanujemy panią za to. Jeżeli nawet popełniła pani jakiś błąd to liczy się bilans. Sumarycznie więcej ma pani sukcesów, a niektóre z nich tak spektakularne, że od dziesiątek lat niespotykane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj