Podział w Radzie

12

Atmosfera podczas ostatniego posiedzenia Rady Miasta Kobyłka rozgrzana została do czerwoności za sprawą wniosków o odwołanie przewodniczącej oraz wiceprzewodniczącego Rady. Wnioski złożone zostały przez radnych z klubu PiS i „Kobyłka Wyjątkowe Miasto”.

– Chcieliśmy przeprowadzić dyskusję i doprowadzić do głosowania nad odwołaniem zarówno pani przewodniczącej, jak i w drugiej kolejności pana wiceprzewodniczącego. Właściwe dyskusje chcielibyśmy odbyć przy okazji tych punktów i przedstawić uzasadnienie. Na ten moment prosimy o wprowadzenie takiego wniosku do porządku obrad – powiedział na początku sesji Konrad Kostrzewa. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

12 KOMENTARZE

  1. Jak słuchałem ostatnio zorganizowanej ustawki medialnej przez najjaśniejszą i jej przybocznych pomyślałem tu się już nic nie wydarzy. Będzie tak jedna z drugą piać nad grotą zbitą ze sztachet w samym centrum miasta i że ktoś skrzydła podciął (choć wydawać się mogło w tym momencie że to tylko guma w gaciach pękła sama, nie podcięta). Aż tu wychodzi taki Grubek. Pan Radny Grubek. i prosto i bez ogródek obnaża wszystkie błędy poczynione przez władzę. Taki mały człowieczek, dziwny posturą chciał mu mikrofon wyrwać bo pewno zorientował, że nie taki przekaz miał pójść do ludu. Prawda nie w smak. A ten Radny twardo dalej mówi i mówi słusznie. Że tu inne problemy są. A wielka posturą kobieta do współpracy niechętna. Brawo! Brawo Panie Radny. Takiego bym chciał, jako przewodniczącego widział, co by twardo błędy wytykał i nie pozwalał ciemnoty wciskać ludziom. Bo co to innego jest jak nie ciemnota to co dziś wyprawiane jest? Ty zaś mały człowieczku kultury się naucz i na drugi raz nie wyrywaj mądremu człowiekowi mikrofonu. Pewno na złość matce papieroski paliłeś to i masz.

  2. Właśnie chcą mnie odwołać i właśnie nie zgadzam się z tym. Właśnie Pawełek Majkowski powiedział że właśnie nie zbiorą 11 głosów ale właśnie zebrali. Właśnie tak świetnie prowadziłam sesję, że właśnie cały powiat się zachwycał.

  3. Na kogo chcecie wymienić przewodniczących? Na Grubka czy Kostrzewę? A wicek to ten niedouk Kropiewnicki? No to polepszycie!!!. Pani właśnie się nie podoba? To będziecie mieć gorszych. Kostrzewa po tylu latach nawet nie umie nawet wniosku złożyć a to stado baranów jeszcze podpisuje tego gniota. Będzie tak . zmienił stryjek siekierkę na kijek.

  4. Kolo ty trollu Kropiewnickim to sobie mordy nie wycieraj. Dzięki m.in niemu do Kobyłki płyną pieniądze z Funduszu Dróg Samorządowych. Chłop załatwił i cały czas załatwia mnóstwo pieniędzy.
    Obecna przewodniczącą nawet pisma po środki nie skierowała bo nie miała do kogo każdy traktuje ją jak kucharkę a nie reprezentanta Rady.

  5. Szkoda,że baba na miotle zamiast miastem zajmuje się wyłącznie zaspokajaniem swojego popędu. Ze swego nowego konkubenta ze średnim wykształceniem zrobiła kierownika. Szuka stara baba tematów zastępczych.

  6. No tak zalatwia, że do Wołomińskiej dołożymy, do Borysow dołożą mieszkańcy, a przynajmniej tak miało być, bo w tym mieście to co kto wstanie, to pomysł. Na takie fundusze, że za chwilę nie będzie co remontować:DDDDDD ,te mnóstwo to ile, konkrety, mnóstwo to gada i obiecuje

  7. rozpruta ul moniuszki, zasypywane stawy przez AMM i innych deweloperów przy ul Moniuszki dla zysku z deweloperki i układy, budowa nowych pekinów na ul. Moniuszk i Jesionowej , nie starczy już jeden za serwituckiej, trzeba chyba postawic tu mowy postarunek policji, ukraińcy i przekleństwa i przestepstwa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj