Kobyłka: Kolejny wiceburmistrz rezygnuje

Kobyłka: Kolejny wiceburmistrz rezygnuje

Grzegorz Owsianko rezygnuje z pełnienia funkcji wiceburmistrza Kobyłki. O swojej decyzji zastępca burmistrz Edyty Zbieć poinformował wszystkich w miniony poniedziałek podczas sesji Rady Miasta. (…)

Przypomnijmy, że Grzegorz Owsianko objął stanowisko wiceburmistrza Kobyłki na początku sierpnia. Wcześniej tę funkcję pełnili kolejno Jakub Rydlewski (złożył rezygnację z powodów zdrowotnych) i Grzegorz Świętorecki (zrezygnował, ponieważ otrzymał atrakcyjniejszą propozycję zawodową). Niestety, w przypadku Kobyłki powiedzenie „do trzech razy sztuka” chyba nie ma zastosowania. Może kolejny wiceburmistrz zagrzeje tu nieco dłużej miejsce, ale póki co, burmistrz Edyta Zbieć nie planuje powoływać swojego nowego zastępcy. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(6) Comments

  1. kliojki

    (5) Comments Konrad Marczak 9 grudnia 2020 at 09:37 Grubek chce pobić jakiś rekord i rozbić pełną bańkę na same koncepcie placu 15 sierpnia? Za kase którą błyskotliwi radni wydali na leżące na półce koncepcję mogli by postawić chociaż jedną ławkę wykonaną z tych tablic z wizualizacjami i postawić ją na środku placu z dopiskiem ile ta ławka kosztowała Zainteresowanie radnych koncepcjami za któymi nie idzie nawet wbity szpadel rodzi pewne podejrzenia. Reply lopi 10 grudnia 2020 at 14:40 grubek chce wyłudzic społeczne pieniądze w interesy swoich znajomych -, lepiej zostań w Markach z Orychem oraz siostrą Roguskiego pracujacą w kadrach , Już miał dokonać przed wyborami wyburzenia nieużywanej części budynku urzędu , miał tam być parking, a gruz wywieziony na polepszenie jakości dróg bitych i co z tego - jedno wielkie gówno. Reply kllop 10 grudnia 2020 at 14:44 a i jeszcze rodzinka Grubka rządząca w bibliotece w Kobyłce Reply marekus 16 grudnia 2020 at 07:15 a nowa Pani Burmistrz nie może powywalać całej Grubkowej rodzinki porozrzucanej po Kobyłce? Poprzedni burmistrz poobsadzał no to niech obecna Pani Burmistrz zrobi z tym porządek. Reply kloopp 18 grudnia 2020 at 14:13 pani burmistrz chce tery aby oddychać świeżym powietrzem wokół smoguunoszącego się kobyłkowskiego ruchu samochodowego, gdzie kontrole spalin i smrodu - chyba w urzędzię

  2. Grażyna Kowalska

    A może wiceburmistrzem zostałby pan Kowaleczko, Kamil Kowaleczko, były kandydat na burmistrza i były przewodniczący rady miejskiej. Po co ściągać ludzi z warszawskiego PiSu jak jest tylu zacnych miejscowych działaczy. A pan Kowaleczko jest człowiekiem kompetentnym i przedkładającym sprawy miejskie ponad prywatne interesiki. To najlepszy kandydat na nowego zastępcę.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *