Maski szkodliwe, wirusa nie ma?

16

Bardzo zaniepokoiły nas telefony Czytelników, którzy opowiedzieli o tym, co zaprezentowano im w czasie ogłoszeń parafialnych na niedzielnej mszy św. w parafii MB Częstochowskiej w Zielonce. Jak mówią nasi rozmówcy, księża zachęcają do odwiedzenia strony internetowej o podejrzanych treściach i namawiają do organizacji odwiedzin duszpasterskich.

Sprawdziliśmy te informacje. Jeszcze w niedzielę weszliśmy na stronę internetową parafii i przeczytaliśmy ogłoszenia z ostatnich tygodni. Faktycznie, księża zachęcają: „wszystkim zainteresowanym problemami zdrowotnymi w kontekście aktualnej sytuacji polecamy stronę internetową (….)” – i tu podają adres strony, która nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek oficjalną instytucją, związaną z ochroną zdrowia. Czytamy na niej m.in.: „Jesteśmy okłamywani! Informacje przekazywane przez oficjalne media i reprezentantów rządu są w całkowitej sprzeczności z wypowiedziami autorytetów naukowych z dziedziny wirusologii, epidemiologii i biologii. Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy celowo wprowadzani w błąd. Media głównego nurtu metodycznie i konsekwentnie podsycają panikę w społeczeństwie. Codzienna porcja strachu ma nas przerazić i wymusić posłuszeństwo wobec kolejnych zakazów i nakazów zmieniających nasze życie, niekiedy bezpowrotnie. – i dalej: „Jeżeli uznacie te informacje za ważne, to apelujemy i prosimy – podzielcie się z najbliższymi – rodziną, przyjaciółmi, bliskimi, bo tylko tak możemy szerzyć Prawdę.”

Są na nie też informacje o obowiązku noszenia maseczek: „OBOWIĄZKOWE MASKI: KOLEJNA ZBRODNIA PRZECIW LUDZKOŚCI – czytamy na stronie (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

16 KOMENTARZE

 1. Ktoś powinien karać za publikowanie takich treści jak te linkowane na stronie parafii. Mam pytanie do księdza proboszcza: Czy, że maski to zbrodnia na ludzkości mówi Ksiądz też wprost swoim starszym parafiankom???

  • Chcesz być covidianką to bądź. Nie terroryzuj swoim strachem innych ludzi, którzy chcą być woli. Kiś się sama w swoim lęku.

 2. Kiedy wreszcie księża z parafii zrozumieją, że mamy pandemię, i trzeba chronić parafian, a nie ich karmić kłamstwami, że wirusa nie ma! Rozumiem, ze mniej parafian w kościele to mniej kasy ale OPANUJCIE się na Miłość Boską!

  • Mam nadzieję, że nigdy. Idiotyzmy trzeba tępić a nie popierać. Siedź babo w domu na życi jak się boisz a innym daj żyć.

 3. Zastanawia mnie wypowiedź biskupa diecezji, zaprezentowana w tym artykule Wieści. Albo nie ma w diecezji żadnego posłuchu i księża go olewają, albo sprzedał ściemę mówiąc, że zdyscyplinuje proboszcza?

 4. „Maseczki nie zabezpieczają przed wirusem, nie zabezpieczają przed zachorowaniem. Nie wiem po co ludzie je noszą – mówił minister zdrowia Łukasz Szumowski w środę (26 lutego) w porannej audycji RMF FM.

  Przypomniał, że w Chinach i całym świecie azjatyckim noszono je wcześniej głównie z powodu smogu oraz pewnej kultury, która tam obowiązuje.

  – WHO maseczek nie zaleca – dodał szef resortu zdrowia.”

  Cieszę się, że gdzieś można jeszcze usłyszeć prawdę gdy z każdej strony propaganda. Brawo dla księży.

 5. Piotrze, słyszałeś żeby księża kazali maski zdejmować seniorom? Poza tym niektore kraje wprowadzają nakaz maseczek chirurgicznych i specjalistycznych, przyznają, że te materiałowe i popularnie dostępne są nieskuteczne

 6. Paula na stronie którą każą ludziom czytać piszą że Covid to bzdura, a o maseczkach: OBOWIĄZKOWE MASKI: KOLEJNA ZBRODNIA PRZECIW LUDZKOŚCI

 7. Wreszcie czytam o jakieś normalnej parafii. Dobrze, że nie wszyscy księża jeszcze pogłupieli. Zaraz wejdę na stronę parafii i przeleję ofiarę na utrzymanie. Drodzy kapłani, tak trzymać!

 8. Mam przekonać swoich bliskich, że covid nie istnieje? Mam bardzo proste pytanie – KTÓRYCH? Do wyboru są 2 odpowiedzi:
  a) tych, którzy pracują w szpitalu covidowym i codziennie niosą pomoc setkom chorych osób;
  b) tych, którzy sami przechorowali koronawirusa i do tej pory borykają się z powikłaniami – po 2 miesiącach.
  Czas na odpowiedź jest nieograniczony, a dla tytanów intelektu są dostępne: telefon do przyjaciela i pytanie do publiczności :-)))))

 9. Przekonaj bliskich tych, którzy zmarli w karetkach pod szpitalami, wożeni od szpitala do szpitala, tych którzy zmarli czekajac na wynik testu, tych, którym odwołano operacje i zabiegi idt. Prawie 80 tys. nadprogramowych zgonów w 2020 r. bo wszyscy walcza z wirusem. który ma smiertelnosc 0.5%.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj