Jest odpowiedź w sprawie DW 634

4
smartcapture

Zielonka bardzo aktywnie zaangażowała się w proces ustalania przebiegu dróg wojewódzkich 634 i 631, i jak się okazuje, duża część uwag dotyczących głównej drogi w mieście, została przyjęta przez inwestora – Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich. O szczegóły zapytaliśmy burmistrza Zielonki.

Władze miasta otrzymały propozycje przebiegu dróg od MZDW już kilkanaście tygodni temu. Podeszły do tego poważnie i pomimo pandemii spotykały się z mieszkańcami, aby wspólnie przedyskutować treść wniosków o zmianę koncepcji przebudowy drogi, zwłaszcza DW 634.

– W toku prac nad dokumentacją wniesionych zostało ponad 100 uwag i wniosków, głównie w zakresie rozwiązań technicznych dotyczących: skrzyżowań, sygnalizacji świetlnej, zjazdów, komunikacji miejskiej, chodników i ścieżek rowerowych. Uwagi mieszkańców w zakresie przebudowy drogi wojewódzkiej nr 634 dotyczyły głównie podziału nieruchomości i wywłaszczeń pod drogę. Wszystkie uwagi mieszkańców zostały przekazane Inwestorowi, część z nich została już pozytywnie rozpatrzona – mówi nam zadowolony burmistrz Zielonki Kamil M. Iwandowski. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

4 KOMENTARZE

  1. Najlepiej byłoby zrobić w Zielonce droge dwupasmową- przelotową- bez żadnych wjazdów czy zjazdów. Puścić w ekranach, zrobić ze dwie kładki- i tyle. Najszybciej najbezpieczniej najciszej najmilej i naj mniej problemowo.

  2. To jest kpina,że przy obecnym obciążeniu ruchem który będzie się napewno zwiększał ponieważ region mocno się rozwija i rozbudowuję tak ważna droga nie była modernizowania. Korki jakie się tam tworzą to nieśmieszny żart z mieszkańców Zielonki i okolicznych miejscowości. Martwi że sugerowana przebudowa nie wskazuje na znaczne poprawienie wydolności drogi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj