Stawiają gdzie chcą.

1

Jak informują mieszkańcy Ząbek, popołudniami przy bramie wjazdowej na Stadion Dolcan każdy parkuje jak chce. „Codziennie w godzinach treningów rozpoczyna się festiwal świętych krów. Codziennie zero przejazdu dla rodziców z dziećmi w wózkach czy osób niepełnosprawnych, bo trzeba dojechać jak najbliżej wejścia” – komentuje kobieta z sąsiedztwa.

Jej opinii przyklaskują też inne osoby: „Potwierdzam, chodzimy codziennie, ulica bo chodnikiem nie ma jak”, „dokładnie często widzę Panie z wózkami które muszą ulica omijać auta tym bardziej mnie to wkurza gdy myślę że za chwilę sama będę tak śmigać”, „Niestety, parking z tyłu bo tam testują na covid i wzdłuż budynku jest przeważnie zamknięty… przy basenie wycięto x miejsc na plac zabaw. Nie ma się co dziwić, że tłum się przeniósł” – to tylko niektóre z komentarzy z lokalnego forum. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

1 KOMENTARZ

  1. W Wołominie na calej długości ulicy Pradzyńskiego mamy od świtu do nocy parking na chodnikach, trudno się zmieścić z wózkiem lub prowadząc osobę starszą pod rękę. Czy planowane jest jakieś rozwiązanie problemu? Prośba o zajęcie sie tematem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj