Wielka przeprowadzka

3
dav

Wołomińskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji niebawem przeniesie swoje pomieszczenia biurowe i punkt obsługi klientów z centrum Wołomina na ul. Graniczną.

W miniony poniedziałek, podczas sesji Rady Miejskiej w Wołominie procedowano dwie powiązane ze sobą uchwały dotyczące spółki PWiK. Chodziło o wyrażenie zgody na podwyższenie kapitału zakładowego oraz zamianę nieruchomości.

– Kapitał ma być podwyższony poprzez wniesienie aportem nieruchomości znajdującej się w Leśniakowiźnie na tyłach oczyszczalni Krym. Nieruchomość ta składa się z kilkudziesięciu działek, są to w zasadzie trzy nieruchomości z tego powodu, że są trzy księgi wieczyste – powiedział na wstępie kierownik wydziału geodezji i gospodarki nieruchomościami. Jak się okazało, w zamian za ten teren PWiK miało „oddać” miastu atrakcyjną działkę znajdującą się przy ul. Ogrodowej 13 (działka ta jest w użytkowaniu wieczystym PWiK sp. z o.o). Z wnioskiem o tę nietypową zamianę wystąpił do włodarzy miasta prezes spółki.

 

Jednak nie wszystkim pracownikom wołomińskiego PWiK spodobały się plany opuszczenia obiektów mieszczących się w centrum Wołomina. Napisali oni nawet specjalną petycję w tej sprawie. Oto jej fragment: (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

3 KOMENTARZE

  1. ul. Graniczna? Żeby emerytom i osobom niepełnosprawnym było łatwiej dotrzeć, co? Monopolista może, nikt mu nie zabroni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj