Oby tak dalej

Oby tak dalej

Określenie „buduje się”, w ostatnim czasie stało się tym najlepiej oddającym to, co dzieje się na terenie powiatu wołomińskiego. Nie ma co kryć, że od jakiegoś czasu nie tylko mówi się o rozbudowie, ale tę się intensywnie prowadzi. Sprzyja temu mnie tylko doskonały „układ gwiazd”, wytężona praca rzeszy pracowników samorządu, ale i „sprzyjające wiatry” dla rozwoju zapóźnionego dotąd powiatu.

Chwała tym, którzy wszystko to potrafią dobrze wykorzystać, ku rozwojowi nie tylko tego obszaru, ale mieszkańców. „Powiat w budowie”, co widać „gołym okiem” staje się faktem niezaprzeczalnym i ciepło przyjmowanym przez wszystkich. To nie tylko szybkie postępy prac, jak przy sztandarowej inwestycji – rozbudowie szpitala, wyremontowanych kilku szpitalnych oddziałach, w tym najnowszego neurologii, czy praktycznie zakończonej budowie pobliskiego, przyszpitalnego parkingu, zakończonym remoncie ulicy Wileńskiej, kończącym się ulicy Wołomińskiej w Kobyłce, czy początkach budowy Centrum opiekuńczo – mieszkalnego. Przed nami modernizacja ul. Armii Krajowej w Wołominie i dziesiątki pomniejszych, ale równie ważnych inwestycji, w tym kilku drogowych. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(2) Comments

  1. Esmeralda

    Niech się dzieje, przynajmniej tam. Lepsze to niż ten gminny badziew i ciągły kabaret z jakimiś chwalipostami i filmami, z których każdy już chyba ma niezłą bekę.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *