Nowe mieszkanie w Warszawie? Sprawdź, co przygotowała dla Ciebie firma Dantex!

Nowe mieszkanie w Warszawie? Sprawdź, co przygotowała dla Ciebie firma Dantex!

Chcesz zainwestować w nieruchomość w stolicy? Nie wiesz jednak, czy lepsza będzie lokalizacja bliżej centrum miasta, czy może zdecydować się na spokojną, zieloną okolicę? Sprawdziliśmy, jakie propozycje przygotowała firma Dantex – warszawski deweloper, którego doświadczenie to już ponad ćwierć wieku!

Wybierz lokal, w którym będzie Ci się dobrze mieszkać

Rynek pierwotny, a może wtórny? Kawalerka czy mieszkanie z kilkoma pokojami? Lokal na parterze z ogródkiem czy może inwestycja w mieszkanie na wyższej kondygnacji z przestronnym balkonem i przepięknym widokiem? Osoby, które chcą zainwestować w nieruchomość, mają trudny orzech do zgryzienia.

Po pierwsze, nie spiesz się. Inwestycja w mieszkanie to jedna z najważniejszych decyzji w Twoim życiu. Daj sobie czas. Rynek nieruchomości w Warszawie jest niezwykle różnorodny. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy masz rodzinę, z pewnością znajdziesz mieszkanie odpowiadające Twoim potrzebom.

Mieszkania na warszawskiej Woli

To propozycja skierowana przede wszystkim w stronę osób, dla których mieszkanie w dzielnicy tętniącej życiem to czysta przyjemność. Wola wciąż się rozwija i coraz więcej osób odkrywa potencjał, jaki drzemie w tej części stolicy. Jest to obszar, w którym swoje siedziby ma wiele firm. Chcesz mieć blisko do pracy? Zamieszkaj na Woli! Do ścisłego centrum miasta (pod Pałac Kultury i Nauki) dojedziesz zaledwie w 12 minut.

Z Woli wszędzie jest blisko. Nie musisz martwić się o edukację swoich dzieci. W pobliżu znajdziesz wiele placówek edukacyjnych. Są także lokale handlowo-usługowe oraz typowo kulturalne. Na Woli nie będziesz się nudzić, a w dodatku, odpoczniesz w jednym z pobliskich parków.

Warszawa Włochy to dzielnica dla osób, które cenią spokój

Nie każdy jednak jest miłośnikiem miejskiego zgiełku. Jeżeli i dla Ciebie ważniejszy jest codzienny spokój, to wybierz warszawskie Włochy. Znajdziesz tu mieszkania z 2, 3, 4 pokojami. Mnóstwo jest tam kojącej zieleni. Chcesz zadbać o formę? Poranny jogging w pobliskim parku to najlepszy sposób na rozpoczęcie idealnego dnia!

Zależy Ci na tym, aby Twoje dzieci wychowywały się w spokojnej okolicy? Zapoznaj się z propozycjami mieszkań, które dostępne są na kameralnym osiedlu, które zostało zaprojektowane w taki sposób, aby do minimum ograniczyć dobiegający z zewnątrz hałas.

Nie musisz się martwić o miejsce do parkowania. Inwestor zadbał o to, aby w podziemiu zlokalizować garaż. A jeżeli idziesz z duchem czasu i masz samochód elektryczny, to będziesz mógł skorzystać ze stacji ładowania pojazdów elektrycznych, która będzie się znajdować na parkingu. O Twój codzienny komfort zadba SMART HOME. System ten umożliwi Ci nieustanną kontrolę nad mieszkaniem.

Szukasz sprawdzonego dewelopera, który ma wieloletnie doświadczenie w realizacji inwestycji na terenie Warszawy? Zapoznaj się z portfolio firmy Dantex. Na stronie internetowej znajdziesz nowoczesne nieruchomości zlokalizowane w różnych dzielnicach Warszawy.

No Comments

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *