Mieszkaniec Wołomina podejrzany o pedofilię

2

 

Leszek P. 66-letni mieszkaniec Wołomina wpadł w ręce przedstawicieli fundacji ECPU Polska „Łowcy Pedofili” i policjantów kryminalnych po tym, jak proponował seks 12- letniej dziewczynce w zamian za 500 złotych. Zwyrodnialec usłyszał już zarzuty i decyzją sądu trafił do aresztu na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 12 lat więzienia.

ECPU Polska „Łowcy Pedofili” to fundacja złożona z kilkunastu wolontariuszy, którzy niemal każdego dnia przemierzają Polskę i demaskują podejrzanych ze skłonnościami do obcowania seksualnego z osobami małoletnimi. Organizują zasadzki i prowokacje wykorzystując wabiki. Zawsze dysponują niezbitymi dowodami w postaci zapisów rozmów, zdjęć oraz nagrań, które pozwalają prokuratorom postawić tych okrutnych i bezwzględnych ludzi przed sądem.

Nie inaczej było dwa tygodnie temu kiedy w pułapkę łowców wpadł Leszek P. starszy na pozór miły, nobliwy „dżentelmen” z Wołomina. Do obywatelskiego zatrzymania doszło w Parku Żeromskiego na warszawskim Żoliborzu, w najbliższej okolicy placu zabaw, gdzie zboczeniec oczekiwał na spotkanie ze swoją ofiarą.

– Kontrolowaliśmy go w sieci od kilku tygodni. Był bardzo przebiegły i ostrożny. Aktywnie wyszukiwał dzieci na czatach i portalach społecznościowych. Proponował spotkanie i seks z 12-letnimi dziewczynkami za pieniądze. Wysyłał zdjęcia swojego przyrodzenia. Podawał się za kogoś innego, młodszego, ale nie daliśmy się zwieść – opowiada nam Alex, szef fundacji ECPU Polska, który osobiście rozmawia na miejscu z pedofilami. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj