Budujemy dziecięce hospicjum

1

W środę 29 września odbędzie się uroczyste podpisanie aktu erekcyjnego oraz wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Hospicjum dla Dzieci w Wołominie. W uroczystości planowany jest udział Prezydentowej Agaty Kornhauser-Dudy.

Miłą niespodziankę dla inicjatorów tego niezwykłego dzieła będzie też miało starostwo wołomińskie (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

1 KOMENTARZ

 1. Wytłumaczcie mi jedną rzecz: podczas budowy, pustak postawiony na ścianie mate samą wartość w momencie gdy budowa nazywa sie szpital dla dzieci i hospicjum dla dzieci.
  To dlaczego nie buduje sie budoli która ratuje życie tylko buduje sie budowle która umożliwia odejście???
  Tzn roumiem, że zamiast pustaka na ściane bloku operacyjnego będziemy budować ściane kostnicy??? Tak odrazu??? Bo po co leczyć???? I kolejny pustak- na kaplice??? Zamiast na rezonans magnetyczny?
  Czyli we wołmińskim powjacie- nie ma sensu dzieci leczyć- tylko odrazu trzeba kłaść do hospicjum które sie buduje i objąć opieką paliatywną???? Nie trzeba szukać nowych leków terapii, tylko kostnica kaplica i smentarz??
  – to ma być budowanie nadzieji dla dzieci i rodziców???
  Jakiś chory łeb podpisał sie pod projektem budowy tego przybytku.
  Żadne dziecko nie będzie chciało tam przebywać. Żaden rodzic kochający swe dziecko nie odda go do tego miejsca- prędzej sprzeda dom by być do końca jak najbliżej.
  Wy szpital zbudujcie, lekarzy ściągnijcie- dając ludziom siłe nadzieje , możliwości do zycia. A nie jakieś hospicjum – dla dzieci w dodatku.
  Starego dziada – można położyć do czegoś takiego. Dzieci- powinno sie lekczyć każdymi mozliwymi dostępnymi metodami- ile sie da. A wy nie prubujecie tego nawet robić.
  Zdechłe miasto, zdechły powiat. Niebawem- bez rangi powiatu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj