Jest opóźnienie

14

Niestety wydłuża się wykonanie parkingu typu Parkuj i Jedź przy stacji kolejowej w Kobyłce. Początkowo zakładano, że uda się go oddać do użytku w październiku br., ale jak poinformowała na ostatniej sesji rady miasta burmistrz Edyta Zbieć, termin wykonania tej inwestycji został przesunięty do 15 grudnia.

Parking będzie już gotowy, natomiast wykonawca czeka na oprawy oświetleniowe. To trwa, chyba trzy miesiące wynosi okres oczekiwania na te oprawy. Póki nie ma oświetlenia, nie możemy tego odebrać (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

14 KOMENTARZE

 1. A była w tym roku jakaś budowa skończona o czasie? Kordeckiego trzy razy przekładali aż ludzie tam sami zaczeli jeździć jeszcze przed otwarciem. Światła stały na Przyjacielskiej jako tymczasowe, pas wygrodzili ale roboty nikt tygodniami nie robił i tak stało. Jak na piotrówku ulice zrobili obok mnie to znaki jeszcze ileś miesięcy wisiały, że zakaz skrętu w tą ulice bo niby w budowie. A o tym parkingu to poemat można napisać jak to się ślimaczy bo też stoi robota całe dni. Co przejadę to raz ktoś robi a raz pusto. Kilka budów na krzyż w tej Kobyłce a i tych nikt nie pilnuje. A chwaliła się burmistrzowa, że jest specem od inwestycji.

 2. Jak jest dobrze napisana umowa z wykonawcą to należy teraz egzekwować kary umowne, a na przyszłość wybierać należy poważnego wykonawcę..

 3. Jestem „wykonawcą” kilkunastu inwestycji na terenie powiatu wołomińskich. Sprawa jest prosta, wlepisz mi karę nie podejdę więcej do przetargu w Twojej gminie i ostrzege innych wykonawców, że nie warto z wami współpracować, a wtedy budujcie sobie sami.

 4. Nie umiesz budować w terminie – klocki se kup w biedrze i z tego buduj.
  Do przetargów stają firmy z całej polski. Łachy nie robisz.
  Ale problem tkwi gdzieindziej- nowa firma- brak pod blatem. To jest problem- jak tu sie z nią ułożyć?????
  Kary powinny być egzekwowane- a radni powinni pytać o wykonanie umowy- bo to nasz chajs¹

 5. Oczywiście jestem świadomy Panie „wykonawco”, że jesteście jedną kliką. Ale żebyś łaskę robił swoimi usługami to już przesadziłeś.

 6. po co tam parking , w kobyłce brak zieleni, deweloper na ul moniuszki 23 zasypał rów pod parking i nie odnowił trawnika , a wydział infrastruktury się smieje a kierownik to chce nazwiska znac ludzi którzy informują o nieprawidłowościach, chyba , zeby podać deweloperowi , bo nietutejsza z Garwolina

 7. po co tam parking , w kobyłce brak zieleni, deweloper na ul moniuszki 23 zasypał rów pod parking i nie odnowił trawnika , a wydział infrastruktury się smieje a kierownik to chce nazwiska znac ludzi którzy informują o nieprawidłowościach, chyba , zeby podać deweloperowi , bo nietutejsza z Garwolina

 8. może na ten parking przekieruje się urzędników parkujacych przed urzędem , bo petent nie ma mozliwości tam zaparkować i załatwić sprawę , a burmistrz powinna gonić urzędników którzy parkują przed urzędem i powinni dużo wcześniej przychodzić do pracy

 9. na ul ,moniuszki 24 a jest 6 miejsc parkingowych, które użytkował AMM Mazyurek, gdy tam mieszkał a kierownik wydział u infrastruktury nie ch ce przejąc ctych miejsc na majatek gminy bo nie ma czasu, a petent ,który nie zna decyzji Roguskiego w tej sprawie ma podawać nazwiskoi złozyc pismo o przejęciu przez gminę tych mieijsc parkingowych bo oni działają na wniosek , ta pani działa na szkodę gminy – co na to Burmistrz Kobyłki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj