Podwyżki w Wołominie

7

Wołomińscy radni przyjęli nowe stawki podatku od nieruchomości. Niestety, wyższe. Według wyliczeń urzędników, dzięki podwyżce do budżetu gminy Wołomin ma wpłynąć około 700 tys. zł.

– W uchwale zaproponowano wzrost stawek podatku od nieruchomości na 2022 r. o 5 proc. W stosunku do obowiązujących w bieżącym 2021 r., nadal są to stawki najniższe w okolicy. Nawet gdyby sąsiednie gminy zamroziły stawki na przyszły rok, a już wiemy, że również będą podejmowały uchwały o podwyżce, te stawki mamy najniższe. Skutki finansowe uchwały to wzrost przychodów o 700 tys. zł – informowała podczas ostatniej sesji rady miasta Agnieszka Mikulska z wydziału opłat i podatków lokalnych. Nowe stawki zaczną obowiązywać od stycznia 2022 r. i prezentują się następująco: (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

7 KOMENTARZE

  1. Podwyżki, podwyżki a co ku….wa w zamian ? Nic, rozpadające się chodniki, wszechobecny syf na ulicach, o stanie ulic nawet nie warto wspominać. Punkt przesiadkowy zrobili i teraz będą opijać ten niebywały sukces przez 10 lat. mówiąc krótko: chuj….a, grzybnia, i zakażenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj