Ulica do poprawki

0

– Rzeczywiście stwierdziłam złą jakość nawierzchni. Dziś rano było spotkanie z wykonawcą. Jezdnia będzie sfrezowana i masa bitumiczna zostanie jeszcze raz wylana. Nikt nie odbierze źle wykonanej drogi – zapewniła burmistrz Ząbek Małgorzata Zyśk. Chodzi o wyremontowaną ul. Szwoleżerów, która według mieszkańców posiada szereg niedoróbek.

Na początku listopada interpelację w tej sprawie napisał do urzędu przewodniczący ząbkowskiej rady miasta Waldemar Stachera. „Mamy otwartą ul. Szwoleżerów od ul. Żołnierskiej do ul. Kościuszki. Niestety, ale nie o takiej jakości prac myśleliśmy” – przyznał w mediach społecznościowych.

W jego interpelacji czytamy m.in.: „Pobieżna, wizualna ocena wykonanych prac wskazuje niestety na ich niską jakość, szczególnie w zakresie dokładności ułożenia wierzchniej warstwy asfaltowej. Liczne nierówności, garby bardzo obniżają komfort jazdy. W moim przekonaniu tak położona nawierzchnia asfaltowa nie powinna być odebrana. Wykonawca powinien dokonać ponownego ułożenia tej warstwy. Mieszkańcy tego rejonu zgłaszają też inne nieprawidłowości np. złe wyprofilowanie wyniesienia skrzyżowania ulic Pułaskiego z ulicą Szwoleżerów. W związku z powyższym proszę o informacje czy zostanie dokonany już odbiór tych robót” – zaapelował do władz Ząbek. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj