Wszystko jest na dobrej drodze

3

W ostatnich dniach na spotkaniach z mieszkańcami i radnymi burmistrzowie Ząbek i Zielonki przekazali nowe informacje w sprawie przebudowy głównej arterii naszego powiatu – drogi wojewódzkiej 634. Przebudowa rozpocznie się w pierwszym kwartale nowego roku.

W Ząbkach kilka dni temu przesunięto środki przeznaczone na pomoc finansową Województwu Mazowieckiemu, które miasto obiecało przekazać na realizację zadania pn. „Rozbudowa drogi  wojewódzkiej nr 634 relacji Warszawa – Wólka Kozłowska, na odcinku: od  skrzyżowania z ul. Orlą w Ząbkach do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 631”.

Środki nie wyższe niż 1 687 948,80 zł, przeznaczone na budowę oświetlenia i parkingów wzdłuż drogi, zostały przesunięte na przyszły rok. Jak tłumaczył z-ca burmistrza Ząbek, budowa drogi wojewódzkiej na wymienionym odcinku będzie bowiem realizowana właśnie w 2022 r. Projekt drogi jest już zatwierdzony i przewiduje między innymi budowę rond i ścieżki pieszo-rowerowej o nawierzchni asfaltowej na całej długości odcinka, od skrzyżowania z ul. Orlą w Ząbkach do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 631.  (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

3 KOMENTARZE

  1. Lepiej niech nic nie robią. Kilka lat utrudnień i objazdów, by jeździło się gorzej niż teraz. Dlaczego rządza nami debile?.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj