Nagrano rozmowę o pieniądzach

2

Jakiś czas temu w sieci opublikowano fragment spotkania włodarzy Ząbek z deweloperem, w czasie którego rozmawiano o pieniądzach, jakie przedsiębiorca ma wpłacić na konto miasta. Sprawa trafiła pod obrady ostatniej sesji rady miasta.

Na początku sesji przewodniczący udzielił głosu deweloperowi, który przedstawił radnym sytuację sprzed kilku tygodni. Jego zdaniem władze miasta zażądały od niego wpłaty na konto miasta 30 tys. zł. – Zostałem wezwany do zapłacenia darowizny w kwocie 30 tys. zł. Bo postawiłem na mojej prywatnej ulicy, na mojej prywatnej działce budynek wielorodzinny, składający się z 6 segmentów. Ponoć w Ząbkach jest taka zasada, że deweloper płaci za każdy wybudowany segment 5 tys. zł. Zostało mi przekazane konto i miało to być przelane tytułem darowizny – relacjonował miejscowy deweloper. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

2 KOMENTARZE

  1. Jak na konto miasta darowizna – dlaczego nie? Jestem za. Pan dom wybudował, kasę weźmie od 6 rodzin, do systemu szkolnego i lokalnego systemu zdrowia ludzi wprowadzi – to są koszty i chciałby wszystko za darmochę. Nie ma! I tak w Ząbkach syf jest z tą deweloperką i wolna amerykanka!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj