Umowa podpisana

4

Na tę informację czekało wielu mieszkańców Kobyłki. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały wreszcie umowę z wykonawcą skrzyżowania dwupoziomowego w Kobyłce Ossów. (…)

W Kobyłce nowy wiadukt drogowy zostanie wybudowany niedaleko przystanku Kobyłka Ossów i zastąpi skrzyżowanie w poziomie szyn. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały 10 marca 2022 r. umowę za 24,7 mln zł na realizację prac. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

4 KOMENTARZE

  1. Rozpacz w szeregach przeciwników tej inwestycji , zebrano przecież masę podpisów były akcje, zebrania, kampania uświadamiająca i wszystko na próżno, potem niektórzy się wypierali , sprawa oparła się chyba o sąd ale ludzie wiedzą kto zbierał podpisy i przy wyborach to uwzględnią.

    • @Emili plater Właśnie że bardzo ważne kto blokował te przejazdy bo ludzie stracili miliony godzin pod szlabanami, to straty nie do odrobienia dla ludzi i środowiska i dlatego ludzie muszą o tym pamiętać przy wyborach samorządowych w przyszłym roku.

  2. Super, czyli przez następne kilkanaście miesięcy pociągi własciwie nie będa jeździc, bo jednocześnie lub w sekwencji będą budowane przejazdy bezkolizyjne w ciągu drogi 631, w Zielonce i Kobyłce. PKP PLK zaś zaplanuje roboty tak aby im było najlepiej – czyli najtrudniej dla pasażerów. Brawo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj