Kiedy dojedziemy łącznikiem?

11

Rondo na wysokości Helenowa (DW 635) już funkcjonuje, ale jeden z jego wyjazdów wciąż jest zablokowany. Chodzi o drogę do węzła Wołomin na S8, która pomimo zakończenia prac nadal nie jest oddana do użytku.

O przyczyny takiego stanu rzeczy zapytał na sesji starostę radny powiatowy Jerzy Mikulski. – Wszystko jest w zasadzie wykończone, wykonawca zszedł z placu budowy, barierki postawione… Kierowcy się trochę denerwują, że nie mogą z tej zakończonej inwestycji korzystać – zauważył. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

11 KOMENTARZE

 1. Dziekujemy panu radnemu, że tak silnie interesuje sie drogą. Troche szkoda, że za jego trzech kadencji temat drogi był conajwyżej tematem abstrakcyjnym. To jak by zatwardziały weganin protestował przeciwko zamknięciu mięsnego i domagał sie wędzonego boczku w każdym kiosku.
  Letko trąci hipokryzją.
  Ale doceniamy i pamiętamy.
  A tak na marginesie… wołmin popłacił już za te pokradzione kable z tego łącznika??

 2. Dzięki, muszę kupić Wieści, żeby się dowiedzieć że w tej inwestycji ktoś dał dupy i nadal wieje chujem. Droga gotowa ale nie można z niej korzystać. Brawo gmina!

 3. Tyle lat rządów elki i nie udało się doprowadzić do budowy żadnej dużej drogi w mieście. Kilka małych dróżek i żadnego nacisku na województwo żeby zbudowali/ wyremontowali drogi dojazdowe do Warszawy. Każde miasto ma już dojazd do stolicy, a Wołomin nie. Porażka Elki.

  • A jaki nacisk na wojewode skoro wołominaki same na niego (wojewodę) głosują?
   Jak głupie to niech dalej głosują…

 4. Żenada to tu jest od trzech kadencji kozła z cieplarni jednej kadencji riczi-lovela i dwóch kadencji tej baby z brzytwą. Równia pochyła – w dół. Pisze o tym od lat. Weź bilet ztm za 25 zł i zobacz gdzie i czym na nim dojedziesz i na co sie on przyda we wołmińcu.
  To jest taka przepaść… że szok. Wolmiński powiat można porównać tylko do enklawy, rubierzy zamieszkiwanych przez bandyckie stada putinowskich żołdako orków w nowoczesnej europie. Infrastrukturalnie mentalnie intencyjnie- wpisuje sie idealnie gdzieś w rubierze na zakałkaziu- gdzie nie ma NIC. A rządzą lokalni wataszkowie i ich rodziny lub patologie wszelakie- gdzie gliniarz i złodziej samochodów- to to samo- obydwaj- nie do ruszenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj