Ceny szybują, przetargi bez rozstrzygnięcia

1

Władze Powiatu Wołomińskiego chciałyby rozbudować budynek Wydziału Komunikacji, usytuowany Wołominie przy ul. Kobyłkowskiej 1a. Ogłoszony przetarg w formule „projektuj i buduj” przyniósł jednak przykrą niespodziankę.

Dziś wołomiński oddział wydz. komunikacji to wąski budynek, którego korytarzem trudno wygodnie minąć się dwóm osobom. To dlatego władze Starostwa myślą o jego modernizacji. Zapytaliśmy o szczegóły tej inwestycji.

Jak poinformowało nas Starostwo w Wołominie, rozbudowę przewidziano w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Wybrany w drodze przetargu wykonawca miałby za zadanie wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych z elementów modułowych, z pełnym wykończeniem „pod klucz”. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

1 KOMENTARZ

  1. A może tsk starostwo by wykupiło teren po globi i wybudowało tsm parking z częścią biurowo usługowa i tam wydzial komunikacji, i miejsca dla tych co koleją dalej i dla tych co do wydziału komunikacji przyjadą i do nowego budynku starostwa, bo przecie tam nie ma gdzie stanąć. I w centrum by coś powstało pożytecznego. Pewno to dużo kas yale znając obrotność starosty to by znalazł jakieś dofinansowanie, skoro urzad miasto nie umie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj