Kłopotliwy wyjazd

4

Kursujące ciężarówki z materiałami budowlanymi, ziemią czy kruszywem zawsze stanowią problem dla okolicznych mieszkańców i kierowców. Nie inaczej jest w przypadku budowanego muzeum w Ossowie, o czym zawiadomił burmistrza Zielonki jeden z mieszkańców.

„Czy znany jest panu wzmożony ruch ogromnych samochodów ciężarowych wyjeżdżających z lasu na wysokości Auto Orzechowski przy ulicy Poniatowskiego? Tych samochodów w kierunku Ząbek i z powrotem ulicą Wyszyńskiego przejeżdżają całe sznury. W kilka minut można ich naliczyć kilkanaście, a dziennie będzie to minimum 100 takich kursów, Kto poniesie koszty naprawy drogi, na której po tych autach tworzą się obecnie ogromne koleiny. Auta poruszają się z dużą prędkością, a obszar Poniatowskiego przy wyjeździe z leśnej drogi jest zabłocony, z kamieniami które trafiają często szyby aut osobowych” – odczytał w czasie spotkania z mieszkańcami treść maila wiceburmistrz Robert Pomorski.

W odpowiedzi wyjaśnił autorowi, że wzmożony ruch samochodów ciężarowych jest spowodowany budową w Ossowie Muzeum Bitwy Warszawskiej 1920 roku. – Jak pan może mógł zauważyć, prace są zaawansowane. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj