Co znajdą pod ziemią?

4

Poszukiwania wód termalnych trwają. Wcześniej informowaliśmy o tym, że gminie Wołomin udało się pozyskać ponad 12 mln zł na poszukiwanie i rozpoznanie zasobów wód termalnych. Na jakim etapie są aktualnie te prace?

Dzięki dofinansowaniu z programu „Udostępnianie wód termalnych w Polsce”, które Wołomin pozyskał w ramach umowy podpisanej z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, może uda się znaleźć interesujące złoża wód termalnych. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

4 KOMENTARZE

  1. I teraz zrozumiałem po co te ,,tężnie” .Dojdzie geotermalna ciepła woda , może jakieś SPA i Wołomin otrzyma dodatek Zdrój , niestety najprędzej kolejne ,, bimbaliony” złotówek pójdą w ….

  2. Ładna kasa – dla firm słupów – bo wyniki wiadome. Onegdaj w muratorze była mapa polandi z oznaczonymi i określonymi ewentualnymi możliwościami takich terenów. Wołmina tam nie było.
    Równie dobrze można zrobić projekt na poszukiwanie Atlantydy Inków czy podwodnych cywilizacji- w Wołminie….ło Jesssu….

  3. Dokładnie. Powinni za te 12 baniek poszukiwania asfaltu zrobić bo ten jak został zerwany z Sikorskiego, Leszczyńskiej czy Kościuszki rok temu do dziś tam nie powrócił.

  4. a ludzie na kanalizacje czekają po kilkadziesiąt lat… drogi zaniedbane, miasto w ruinie, a oni dziury w ziemi kopią. Równie dobrze mogliby tę kasę na poszukiwania tęczowego jednorożca przepuścić, efekt podobny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj