Będzie więcej ścieżek

5

Kobyłka spieszy się z wykonaniem ścieżek rowerowych. Wszystko przez to, że Zarząd Województwa Mazowieckiego wyraził zgodę na wydłużenie terminu realizacji ZIT-ów czyli Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, do 31 października 2023 roku.

– Musieliśmy zaktualizować nasze inwestycje dotyczące sieci dróg rowerowych, które jesteśmy w stanie wykonać, ze względu na posiadaną przez nas dokumentację projektową. Propozycja nasza znalazła akceptację i pozytywną ocenę Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych i dotyczy realizacji ścieżki rowerowej w ul. Sienkiewicza. Jednocześnie składamy projekt (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

5 KOMENTARZE

  1. Ścieżka w ul Sienkiewicza super sprawa ale może warto by też samą ulicę wyremontować?
    Tyle nasranych placków po łatanych nierzadko gumofilcem dziurach to chyba nie ma żadna z kobylkowskich ulic a zawieszenie w aucie aż płacze jak się tam jedzie.

    • Widziałem to cudo ostatnio na własne oczy i sam zgłupiałem. Fantazja projektantów nie zna granic. Faktycznie ciężko zrozumieć jak tam rowerem jechać.

  2. Apropos zdjęcia – tradycyjnie wiadomo kto nie jeździ rowerem, a być może nawet tego nie potrafi: projektant tej DDR.
    Jak się patrzy na większość DDR w okolicy (może stosowniejsza byłaby nazwa „śmieszka rowerowa”), to można odnieść wrażenie, że projektanci nie tylko nie jeżdżą rowerem, ale umysłowo być może mieliby problem opanować tę umiejętność.
    DDR – tak, ale wyłącznie z sensem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj