Węzeł pod nadzorem

9
dav

Nie wiadomo komu tak bardzo zależy na tym, by doszczętnie zniszczyć infrastrukturę przy węźle Wołomin (trasa S8), ale z pewnością sprawcy działają systematycznie i konsekwentnie. Powtarzające się dewastacje, które opóźniają oddanie do użytku węzła, zmusiły nadzorców tego miejsca do podjęcia niecodziennych decyzji.

Jak dowiedziały się Wieści, obecnie węzeł Wołomin jest pod stałym nadzorem ochrony. Pierwsze efekty już są widoczne: ostatnio zatrzymano osobnika, który zamierzał wraz z kompanami ukraść słup oświetleniowy. Proceder ten został udaremniony przez ochronę, która o zdarzeniu powiadomiła jednostkę policji. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

9 KOMENTARZE

 1. Przetarg rozstrzygnięty chyba prawie 2 miesiące temu o czym radośnie poinformował na FB radny rady miejskiej Paweł K. Na realizację po podpisaniu umowy firma miała mieć 9 tygodni na realizację. Jeszcze około tygodnia temu na węźle nic się nie działo. Na dwie próby uzyskania JAKIEJKOLWIEK informacji o sytuacji z umową i jej realizacji od radnego Pawła K. wynik wynosi 0 (słownie: zero). Brak nawet informacji typu nie mój zakres, nie mój temat… brak czegokolwiek.

  • Mogliby by chociaż łaskawie odbarykadować po ponad 5 latach sam wjazd i zjazd do Nadmy, przecież tam nic nie zniszczone, to by ludzie nie musieli nadkładać drogi i czasu i paliwa, to samo z drugiej strony, przecież z fot zamieszczonych w necie dewastacje zagrażające bezpieczeństwu są tylko na wiadukcie. Ile to paliwa zużyto więcej przez te barykady, ile to zderzeń w plastikowe bariery było, prawie codziennie widać nowe ślady

  • Hej te buraki to raczej rodowici Mazowszanie z krwi i kości z dziada pradziada. A ty skąd jesteś, gdzie się twoi rodzice , dziadkowie urodzili. Może to ty jesteś burakiem i przybłedą z drugiego końca Polskki.

 2. Najbardziej na nieotwarciu kolejnej drogi zależy ulungom z gminy i powiatu. Po co do wołmińca mają mieć łatwiejszy dostęp firmy i dostawcy z zewnątrz? Po co wyrobniki z wołmina i okolic mają szukać PRACY w innych miejscach jak wołmińscy prywaciarze zapewniają im ROBOTE w pełnym zakresie dnia – od skowronka do żaby – za najniższą krajową na pół etetu ale przez cały boży dzień???? Po co grupa wyrobników i pacholęt ma szukać zatrudnienia gdzie indziej??
  Tu- mają robić na swoich panów i taki wenzeł nikomu potrzebny nie jest.

  • Węzeł wołomin przez pierwsze 5 lat był otwarty ale bez dostępu do s8, można było tylko przejechać nad trasą, mimo że drogi były i są do węzła cały czas z każdej strony, czyli to był i jest megabezsens te zapory przez które co chwila są wypadki

 3. TO SKANDAL !!!!! TRASA ZOSTAŁA SKOŃCZONA W GRUDNIU , DO DZIŚ ZARZĄD DRÓG I GMINA WOŁOMIN NIE POTRAFI SIĘ DOGADAĆ ŻEBY POSTAWIĆ JEDEN PRZEWALONY SŁUP I NAPRAWIĆ SKRZYNKĘ Z BEZPIECZNIKAMI !!!! W TYDZIEŃ BY TO ZROBIŁ KAŻDY !!!! BĘDZIEMY O TYM PAMIĘTAĆ NIEUDACZNIKI PRZY WYBORACH !!!!!

 4. Dojazd do Nadmy Pólko przez ulicę Wrzosową już dawno powinien być położony dywanik asfaltowy do ulicy Rzecznej.Żeby mieć szybki dojazd do Warszawy przez węzeł Wołomin.Nieudacznictwo tych decydentów jest przerażające.Już dawno wszystkie dojazdy powinny być doprowadzone do tego węzła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj