Brak zęba, zębów? Z rozwiązaniem przychodzi nowoczesna stomatologia!

0

Dla wielu osób brak zębów i związana z tym konieczność noszenia ruchomej protezy oznacza znaczący dyskomfort. To m.in. brak pewności siebie, problem z uśmiechaniem się czy brak możliwości gryzienia. Obecnie istnieją jednak nowoczesne rozwiązania stomatologiczne, które stanowią alternatywę dla tego typu protez.

Nowoczesne rozwiązania dostępne w powiecie wołomińskim

Ruchoma proteza to nie tylko dyskomfort, to również sprzyjanie powstawaniu zaników kostnych, czego efektem stają się deformacja szczęki i żuchwy, zaburzenia zgryzu, wady wymowy, a także zmiana mimiki twarzy. To wszystko od niedawna jesteśmy w stanie rozwiązać w jednym miejscu – w Focus Clinic – wołomińskiej klinice stomatologicznej, która specjalizuje się w pomaganiu ludziom w takich właśnie sytuacjach – leczeniu braków zębowych, w tym również częściowego lub całkowitego bezzębia. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom przywracane są pełne uśmiechy na twarzach pacjentów, którzy przyjeżdżają z całego województwa mazowieckiego.

Nowoczesne techniki leczenia bezzębia stosowane w Focus Clinic takie, jak opatentowana metoda All-on-4® szwajcarskiej firmy Nobel Biocare® czy Pro Arch®, pozwalają na całkowitą odbudowę zębów w ciągu nawet jednego dnia.
W zależności od sytuacji medycznej pacjenta wszczepiane są cztery (lub sześć) tytanowe śruby (implanty), które zastępują korzenie zębów. Na nich mocowana jest początkowo tymczasowa, a po okresie gojenia ostateczna praca protetyczna – proteza.

Estetyka to podstawa

Rzeczą równie ważną, jak kwestie funkcjonalne, jest estetyka uśmiechu. W Focus Clinic dba się, aby korony, mosty, licówki były zawsze wykonane z najlepszej jakości materiałów (porcelana, kompozyt, cyrkon), i by spełniały oczekiwania pacjentów. „Dzięki rozwiązaniom cyfrowym (Focus Smile Design®, skaner wewnątrzustny) oraz wysokoestetycznym materiałom protetycznym jesteśmy w stanie zaprojektować, odwzorować kolor i kształt zębów, które do złudzenia pozwalają imitować prawdziwe zęby.” – mówi Agnieszka Cyran, manager Focus Clinic Wołomin.

– „Przez kilkanaście lat nosiłam ruchomą protezę. Jednak nie spełniała ona moich oczekiwań, czułam się niepewnie, nawet będąc wśród najbliższych znajomych nie uśmiechałam się w pełni, ponieważ bałam się, że proteza spadnie w najmniej oczekiwanym momencie.

Chciałam to w końcu zmienić i zdecydowałam się na całkowitą odbudowę zębów. To właśnie w Focus Clinic mi pomogli! Odbudowali moje zęby, dostałam nowe, piękne korony w kolorze, o którym zawsze marzyłam, ale przede wszystkim zaczęłam żyć na nowo. Wróciłam do spotkań, zaczęłam uśmiechać się i żyć pełnią życia.” – mówi Pani Irena, l. 52, powiat wołomiński.

Komfortowy przebieg leczenia stomatologicznego

Nowoczesne leczenie to również komfort pacjenta, związany z jego przebiegiem. Dobrze bowiem wiedzieć, ile będzie trwało leczenie, zwłaszcza złożone, i jaki będzie, jego koszt. W Focus Clinic każdy nowy pacjent jest gruntownie badany (diagnoza Focus 360), otrzymuje plan leczenia (wg autorskiej formuły Focus System), a późniejszy proces leczenia jest nadzorowany przez Opiekuna Pacjenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj