Ograniczą działalność komisariatów

0

Jak już informowaliśmy, ze względu na wakaty w Policji zdecydowano się na ograniczenie działalności kilku komisariatów w gminach naszego powiatu. Nieoficjalnie mówi się o Zielonce, Kobyłce czy Jadowie. Informację potwierdził nam burmistrz Zielonki, jednocześnie prostując pewne informacje, krążące od niedawna po mieście.

Jak wyjaśnia na naszych łamach burmistrz Kamil Michał Iwandowski: – Z pełną mocą chcę zdementować pogłoski o rzekomym zamknięciu Komisariatu Policji w Zielonce. Taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Komisariat w Zielonce będzie funkcjonował, ale w innej formule niż dotychczas. O tych zmianach poinformował mnie osobiście Komendant Powiatowy Policji.

Jak wiemy, o czym informował również sam Powiatowy Komendant Policji, służba ta przeżywa bardzo duże problemy związane z brakami kadrowymi. Z tego też względu Komisariat Policji w Zielonce nie będzie otwarty dla mieszkańców w godzinach nocnych od 22.00 do 6.00 rano. Najważniejsze jest jednak to, iż w tych godzinach cały czas będą zapewnione i realizowane patrole policji w terenie (…)

Cały artykuł na łamach Wieści Podwarszawskich.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj