Lepiej wygląda, ale wciąż niebezpiecznie

1

„Gmina Wołomin nie dba o nasze drogi więc mieszkańcy sami o nie zadbają” – napisali do nas kilka dni temu mieszkańcy Mostówki (gm. Wołomin). Jak zapowiedzieli tak też zrobili. W największe dziury na swojej drodze wsypali ziemię i posadzili w nie kwiatki. W ten sposób chcą zwrócić uwagę burmistrz Wołomina na problemy swojej wsi. – Nasz sołtys wielokrotnie zgłaszał temat do gminy mailem, na piśmie, telefonicznie i osobiście. Bez skutku – twierdzą mieszkańcy, mając nadzieję, że może w ten sposób uda się przywrócić bezpieczeństwo w Mostowce.

Kiedy temat pojawił się na fb, służby miejskie pojawiły się w Mostówce już następnego dnia. (…)

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści Podwarszawskich

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

1 KOMENTARZ

 1. Gratulacje ! Tak dalej róbcie !!
  A za 3 dni sołtys mostówki dostanie pismo: w związku z niefachową oraz niestaranną naprawą nawierzchni drogi ble ble ble , – przeprowadzoną przez mieszkańców wsi w dniach ble ble ble- gmina wołmin ODSTĘPUJE od naprawy tej drogi która zaplanowana była na wczoraj natychmiast i już ooo…ooooo..ooooo- i nie bierze od dnia ble ble ble odpowiedzialności za szkody mogące powstać na przedmiotowej drodze jezdni przez kolejne 30 lat.
  Tak że- gratulacje drodzy mieszkańcy.
  Zamiast nawystawiać za każdą dziurą gruchotów z pourywanymi zawieszeniami tłumikami i porozrywanymi krzywymi kołami, wezać sołtysa gmine ubezpieczalnie i lawety- i obciążyć gmine za nieróbstwo i szkody jakich doznajecie, dodatkowo wezwać ze 3 telewizje- a tak- nasraliście sobie w kieszeń. Teraz tam rączki wkładajcie. A dodatkowo gmina oskarży was za to że niszczycie nawierzchnie.
  – Brawo !
  Oni wam brudu z pod paznokcia nie dadzą- duczki i zagulaniec- tam chajs idzie a nie na jakąś zapyziałą mostówke. Gmina nie ma innych wsi.
  Myśleliście choć chwile o tym co zrobiliście???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj