W Dobczynie nie kupisz biletu

4

Gmina Klembów od kilku tygodni cieszy się nowoczesnym dworcem w Dobczynie, choć pasażerom doskwiera brak jednego urządzenia – biletomatu. Pod naciskiem mieszkańców wójt wystąpił więc do Kolei Mazowieckich z pismem w tej sprawie i właśnie dostał odpowiedź.

W liście poprosił o uruchomienie kasy biletowej na stacji lub postawienie biletomatu. Na razie jednak nie może liczyć na pozytywne rozpatrzenie sprawy:

„Biuro Handlowe Spółki koleje Mazowieckie-KM”, informuje że z powodów ekonomicznych tj. wzrostu kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, jak również wzrostu opat za wynajem powierzchni do prowadzenia sprzedaży biletów kolejowych, kasa agencyjna w ww. lokalizacji nie zostanie uruchomiona. Jednocześnie informuje, że w ramach aktualnie obowiązującej umowy zawartej ze Spółką ASEC (…)

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

4 KOMENTARZE

  1. Jak się upomina to niech sam postawi i będzie po problemie. Jeszcze niech się zainteresuje przy okazji parkingiem i przejściem dla pieszych.

  2. Bilet można kupić zdalnie, telefonem. W Dobczynie przynajmniej człowieka nie przewieje, bo schowa się porządnej poczekalni. A w stolicy powiatu – porażka.

  3. Wybudowano dworzec bez możliwosci kupienia biletu. Jak to wytlumaczyc starszym ludziom. Bareja by tego nie wymyslił.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj