Premier znów w wołomińskim szpitalu

8

W poniedziałek 10 lipca pod budynkiem wołomińskiego szpitala ponownie w tej kadencji pojawili się premier Mateusz Morawiecki oraz minister zdrowia. Scenerię nowego skrzydła placówki wykorzystano tym razem do upublicznienia informacji o zmianach w dotychczasowym programie Leki 75+. Rząd poszerzył bowiem listę uprawnionych do otrzymywania bezpłatnych leków z 3 do 16 milionów osób. Modyfikacja programu objęła dodatkowo ok. 7 mln dzieci i młodzieży oraz około 7-8 mln seniorów, którzy ukończyli 65. rok życia. Poszerzono także listę do ponad 4000 darmowych leków.

– Realizujemy nasze obietnice, ponieważ mamy zabezpieczone fundusze w dobrze zarządzanym budżecie. Dzisiaj już niektórzy zapomnieli, jak to było jeszcze kilka lat temu, kiedy miliardy złotych był rozkradane przez mafie VATowskie. To, co wdrażamy teraz, to program solidarności międzypokoleniowej – to wyraz troski o najmłodszych i seniorów. To nie byłoby możliwe bez fundamentalnej zmiany budżetu państwa i zupełnie nowego podejścia do służby zdrowia – poinformował  szef polskiego rządu, dodając: (…)

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

8 KOMENTARZE

  1. Henio … Eh szkoda nawet gadać o twoim małym rozumku … miś to chociaż wiedział gdzie miodek jest a dzięki takim jak ty i wladzuniom anty to jest jak jest w tym biednym pod rządami szanownej królowej ER jest tylko fb .. no popatrz ile milionów zyskał szpital a ile dzięki pani ER fb jak to było „oddział dla noworodków „ czy jakoś tak i co zrobiła NIC .., no nie pomyślisz bo w tobie tylko hejt co by nie było za PiS to złe , a co za PO – super bo nic , leżaki, traga, dla swoich , VAT itp

    • Wyłącz TVN cała prawdę cała dobę hi hi hi. I Tusku na białym koniu ratuj wołomin ech … a pani Elżbieta w takiej komitywie z platfusami niby a ze nikt jej nie chce .. za mało parasolek czarnych otworzyła . I żeby była jasność jak po dorwie się do władzy to nadal nic tu nie będzie, zero . Pieniędzy nie ma i nie będzie jak to mówił mem z po . Tylko oni dla siebie . I przyjaciół z Niemiec i Rosji raczej

  2. A ja wam powiem, że jak uważam, że PiS powinien zakończyć swoje rządy, to w Wołominie absolutnie nic by się poważniejszego nie zadziało gdyby nie starosta. Uważam, że ruszenie szpitala to krok w bardzo dobrym kierunku. Dla rodzin z dziećmi i dla starszych osób to naprawdę realne korzyści. Marzę o dniu, w którym nie będę musiała z każdym g latać na Niekłańską. Uważam, że oddział pediatryczny naprawdę mamy spoko, ale tu nie ma nawet aparatu usg dla dzieci, a bez tego i świetny lekarz może postawić diagnozę na widzimisię.
    Wyobrażacie sobie ER rozbudowującą szpital (nawet jakby umiała kasę pozyskać)? To jak budowała muzeum w Ossowie każdy widział. Niestety od potupywania i pokrzykiwania budynek nie powstanie i drogi się nie wyremontują. Nie mówiąc już o głupich pomysłach. Nie wszystko co jest kolorowe jest użyteczne i potrzebne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj