Wandale nie przeprosili

1

Burmistrz Zielonki został ostatnio zapytany o sprawę wandali ze skateparku, którzy jak informowaliśmy na łamach Wieści, dostali od miasta szansę naprawy tego, co zniszczyli. Zgodnie z przypuszczeniami, nie skorzystali z propozycji urzędu.

Chodzi o połamanie kilku drzew, zasadzonych tuż przy nowym skateparku w celu upiększenia tej inwestycji. Na spotkaniu online z mieszkańcami, zapytany o to czy wandale stawili się „na dywanik” do urzędu lub czy akt wandalizmu zgłoszony został na policję, burmistrz odpowiedział:

– Podnoszona kwestia nie była absolutnie żadnym „zgłaszaniem się na dywanik do burmistrza”. Rzeczywiście apelowałem do osoby za pośrednictwem mojego Facebooka o to, by jeżeli narodziłaby się w tej osobie, która dokonała złamania drzew przy skateparku jakaś refleksja, żeby zgłosiła się do nas i rzeczywiście naprawiła swoją szkodę, którą dokonała nie wiedzieć czemu. Osoba ta nie zgłosiła się, więc my zgłosiliśmy ten czyn, który został uwieczniony na monitoringu. Aktualnie prowadzone jest postępowanie przez policję w tym zakresie (…)

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści. 

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj