Zrobili dodatkowe oznaczenia

6

Jak już wcześniej opisywaliśmy, nowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Orszagha z ul. Jana Pawła II w Kobyłce sprawiła wielu kierowcom spore problemy. Jazda na pamięć doprowadziła w tym miejscu do wielu niebezpiecznych sytuacji.

Ze strony kobyłkowskich radnych pojawiły się więc pomysły na to, co można zrobić by jeszcze wyraźniej oznakować fakt, że ul. Orszagha jest teraz ulicą z pierwszeństwem przejazdu. Do tych sugestii przychylili się przedstawiciele urzędu i zgodnie z prośbami na skrzyżowaniu ul. Jaka Pawła II z ul. Orszagha zostały zamontowane progi zwalniające oraz światła ostrzegawcze przy projektowanym znaku „stop” oraz przy znaku informującym o zmianie organizacji ruchu. Taką samą zmianę uwzględniono również na skrzyżowaniu ul. Orszagha z ul. Żymirskiego. (…)

Cały tekst przeczytasz na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

6 KOMENTARZE

  1. Pudrowanie problemu – ulubiona metoda tejpani.

    Jakieś dziadowskie progi i równie dziadowskie światełka. Jednocześnie żadnej próby modyfikacji skrzyżowania, które jest niebezpieczne dlatego, że z powodu muru po stronie pd. wsch. ma bardzo złą widoczność.

    Ten problem nie jest niespodzianką, można go było rozwiązać przed i w trakcie budowy tunelu.

  2. a mozna było wszystko zostawic po staremu, komu to przeszkadzało a teraz kłopoty i coraz wieksze koszty wstyd, pomyslcie nad tym gówniani projektanci ruchu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj