Wołomin na fali nowoczesności. Miasto zyskuje samoobsługowy punkt self storage

2

Każdy ma sytuacje, kiedy potrzebuje dodatkowej przestrzeni do przechowywania rzeczy. Może być to związane z przeprowadzką, remontem, zmianą sezonu, czy po prostu chęcią uporządkowania przestrzeni w swoim domu lub biurze. W takich momentach z pomocą przychodzi coraz bardziej popularna usługa self storage, czyli wynajem prywatnej przestrzeni do przechowywania rzeczy.

Punkty self storage są z roku na rok coraz bardziej popularne na całym świecie, a tendencja ta dotarła również do Polski. W naszym kraju ilość metrów kwadratowych powierzchni self storage na milion mieszkańców jest obecnie nawet kilkunastokrotnie niższa niż w innych europejskich krajach czy USA, dlatego tym bardziej cieszy powstanie punktu Schowek24 w Wołominie, który zapewni mieszkańcom nowoczesną przestrzeń do wygodnego i bezpiecznego przechowywania rzeczy.

Samoobsługa, wygoda, bezpieczeństwo

Schowek24 w Wołominie znajduje się przy ulicy Wileńskiej 61A, w centralnej części miasta, co sprawia, że jest on łatwo dostępny. Przed punktem znajduje się obszerny parking, ułatwiający transport bagażu z samochodu do lokalu. Wołomiński self storage oferuje blisko 50 schowków o różnych wielkościach – od 1 do 4 m2, wszystkie z wysokością 2,3m2. Punkt jest w pełni samoobsługowy, dostępny 24/7 i objęty monitoringiem. Co ważne – pierwszy miesiąc najmu jest gratis dla wszystkich nowych klientów.

„Jestem zachwycona otwarciem nowego punktu Schowek24 w naszym mieście”, mówi Anna, mieszkanka Wołomina. „Mieszkamy niedaleko. W niewielkiej piwnicy niewiele się zmieści. Dzięki schowkowi, który zdążyliśmy już wynająć, mamy miejsce na sprzęt sportowy dla całej rodziny i na bagażnik samochodowy.”

Procedura wynajmu online

Procedura wynajmu odbywa się online.Wystarczy wejść na stronę https://schowek24.pl, wybrać miasto Wołomin, następnie rozmiar schowka i dalej postępować zgodnie z instrukcjami. Po pozytywnej rejestracji otrzymujemy unikatowy kod PIN do drzwi głównych oraz do schowka.

Wysoki standard przechowywania

Wołomiński punkt Schowek24 znajduje się w lokalu o przeznaczeniu handlowo-usługowym, co gwarantuje ochronę przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak wilgoć, deszcz, śnieg czy zmiany temperatury, które mogą uszkodzić przechowywane przedmioty, a to zapewnia o wiele wyższy standard przechowywania, niż zewnętrzne kontenery.

Schowek24 i rynek self storage na świecie

Punkt self storage w Wołominie to nie tylko miejsce do przechowywania rzeczy, ale także symbol nowoczesności i rozwoju miasta. Dzięki takim inicjatywom mieszkańcy mają dostęp do usług, które poprawiają jakość życia oraz zapewniają większą wygodę i bezpieczeństwo. Schowek24 to zaufana sieć self storage, która posiada już kilka punktów we Wrocławiu, Warszawie czy Łodzi.

Jeśli masz jakieś pytania lub nie wiesz jaki rozmiar schowka wybrać, skontaktuj się z nami:

Tel. 518 793 880

biuro@schowek24.pl

2 KOMENTARZE

 1. Z rzeczy ważnych- a nie z reklam pudełek w powiatowej gazecie:
  Marszałek Struzik cofnął firmie Foreko pozwolenie wydane przez wołmińskiego staroste- na składowanie odpadów. Podejrzewa sie chament w tej sprawie.
  Brawo Panie Marszałku. Co teraz zrobią wołmińskie samorządowe niemoty?
  Już widze że woda z geotermi nagrzała sie z 36 go 110 st C.
  Ciekawe czy teraz zaroji sie od mauzerów w Duczkach Helenowie Majdanie czy Leśniakowiźnie???
  A sorry- tam już są- obszar natura 2000 i zlewnia do rzeki. Ale cuchnie blatem.

 2. Decyzja marszałka ma rygor natychmiastowej wykonalności.

  To teraz możnowładcy tej przewspaniałomyślnej gminy powinni postawić tam 3 pachołków magistrackich ogrodzić teren płotem i utylizować ten szit. Tylko tak – by każdy mauzer był kontrolowany i konwojowany przez magisttackich pachołków- do spalarni- by został zutylizowany a nie wylany na bagna , do Czarnej czy na białe błota. A rachunek- do spółeczki i starosty- niech partycypuje.
  Ciekawe- nabiorą wody w usta, wyprą sie jak żaba błota, coś powiedzą??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj