Postępy w pracach na DW 634

7
default

Trwa budowa głównej arterii powiatu wołomińskiego. Zmęczeni objazdami kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość jeszcze przez co najmniej 2 lata, ale efekty prac obu wykonawców na wszystkich odcinkach drogi widać bardzo wyraźnie. Dlatego uruchomiliśmy wieściowego drona, by pokazać Wam krajobraz tej części powiatu z lotu ptaka.

Nową jakością wzdłuż DW 634 będzie ścieżka rowerowa. Nowymi elementami będą też: rondo przy Multimedice i skręt w ulicę Poniatowskiego na pograniczu Kobyłki i Zielonki, kolejne rondo przy wyjeździe z Turowa ul. Hallera. W Wołominie powstanie nowe rondo na wysokości (…)

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

7 KOMENTARZE

 1. A budowa tej szosy – to nie jest inwestycja ani gminna ani powiatowa.
  A co gmina robi??? Pozyskała fundusze na rozbudowe swoich dróg? Może mediów??? Ruszyły jakieś gminne inwestycje dla mieszkańców??

  • Mark, pozyskiwanie środków? Rozbudowa dróg? Doprowadzenie mediów w te miejsca, gdzie ich jeszcze nie ma, a wypadałoby, żeby były? Teraz? Po wyborach? A po jakie licho?

 2. No to ja wiem!! Co niektórzy znów dopchali sie do koryta- do komisji – które odpowiadają za finanse- choć wiek co niektórych wskazuje że powinni bardziej dbać o ruch i sport- bi jak sie do tej pory nie nachapali- to do dołka tego nie zabiorą ze sobą.
  Wymyślanie zadań np tworzenie planu ogólnego nie zastąpi Mpzp- a czas leciiiiiii.
  Ciekawe co ze śmieciowiskiem w które już wpompowano 30 mln??? I ktoś pod te wiate ładować chce kolejne??? – to sie nie powinno nazywać składowisko tylko – miejska pralnia. A może urzędowa??? Bo nie znam inwestycji tej rango które pochłonęły tyle kasy- nadal nie funkcjonują ale nadal należy pompować w nie chajs.
  Poza tym- dział pozyskiwania funduszy zewnętrznych – JEST OBSADZONY – jest lista płac- no to o co chodzi?
  A co z chemikaliami przy torach- będą Siemianowice 2 ??? Wiadomo kiedy???? To lato ma być najcieplejsze od lat. I burz nie zabraknie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj