Kolejowa bez korków

1

Jeszcze w wakacje nastąpi zmiana cyklu sygnalizacji świetlnej przy skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 634 z ul. Kolejową w Zielonce. Nowa organizacja ruchu ma na celu rozładowanie korków, które tworzą się w tym miejscu w związku z prowadzoną modernizacją.

Już w kwietniu, kiedy rozpoczęły się prace remontowe na drodze wojewódzkiej 634, Miasto Zielonka interweniowało o dostosowanie sygnalizacji świetlnej do zwiększonego natężenia ruchu w ulicy Kolejowej. (…)

– Obecna sygnalizacja funkcjonuje na przestarzałym sterowniku, na którym nie ma już możliwości wprowadzenia oczekiwanych przez nas zmian. W ostatnich dniach odbyło się spotkanie koordynacyjne, w którym udział wziął zastępca burmistrza Miasta Zielonka Tomasz Pieloszczyk – relacjonują władze Zielonki.

Cały artykuł przeczytasz na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

1 KOMENTARZ

  1. Ja pitolę…. jakie to jest niemożliwe dla tych urzędasów…. w Kobyłce i Wołominie to samo było… 4 miesiące „interwencji”….czyli wysłali jedno czy 2 pisma…. jakies kosmiczne technologie w tych światłach zamontowane, sterowniki nieprzesterowywalne…. a nie prościej po prostu włączyć migające żółte? Chyba na to te sterowniki pozwalają…. Ruch sam się upłynni i korki znikną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj