P I L N E !!! - z ostatniej chwili

Łup w słup!

Łup w słup!

Do redakcji zadzwonił zdenerwowany mieszkaniec os. Lipińska  w Wołominie, oburzony tym, w jaki sposób stawiane są nowe słupy oświetleniowe na chodniku przy jego bloku. – Proszę przyjechać i ocenić czy to, co zobaczycie ma jakiś sens. Moja żona z wózkiem dziecięcym ma spory problem aby ominąć słup z jakiejkolwiek strony. Dlaczego oświetlenie stawia się dokładnie na środku chodnika? Komu ma to służyć? – pyta mężczyzna. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(9) Comments

 1. Mieszkanka Lipinskiej

  Problem w tym że nie było tam wcześniej słupów więc nie stoją na miejscu starych i wózek dziecięcy ledwo się mieści, a powyższy komentarz chyba bez sensu!

 2. urzędniku

  Niech mi wytłumaczy wołomiński urzędnik albo burmistrz, który go nadzoruje, jaka filozofia przyświeca wyborowi TAKIEGO miejsca pod latarnię. Dlaczego słup w Wołominie musi stać akurat na SAMYM ŚRODKU chodnika - ja się pytam.

 3. TW

  Ale się zaradwaniło w tym Wołominie. trzeba to będzie wszystko ponaprawiać po wyborach. Ale koszty obecnej władzy to będą miliony w błoto i nerwy mieszkańców. Najgorzej, że nadal tunel w Sasina nie działa. I nie ma wjazdu na S8. Mam nadzieje, że do września coś się ruszy....

 4. Rene

  Zgadzam się z komentarzem internauty "Mlotek" że "Słupy są stawiane w miejscu starych słupów". Tego "zdenerwowany mieszkaniec os. Lipińska" zapomniał dodać. Jestem mieszkanką tego osiedla więc, dobrze kojarzę gdzie były stare słupy. Wina leży po stronie Zleceniodawcy, a nie pracownika, który wykonał tylko polecenie "z góry". Potwierdzam: "przy wymianie powinny zostać przeniesione tak, aby nie przeszkadzały...."

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *