Pilne!

Zielonka: Rodzice zaniepokojeni

Zielonka: Rodzice zaniepokojeni

Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Zielonce mają wątpliwości, czy obiecany termin zakończenia remontu placówki jest realny do dotrzymania. Jak mówią, prace prowadzone są opieszale, a dzieci coraz bardziej odczuwają trudy przymusowych przeprowadzek do innych szkół.

Przypomnijmy, że w ramach pozyskanych dofinansowań miasto wykonuje w szkole wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, docieplenie ścian i stropu, wymianę pokrycia dachowego, wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej z rekuperacją, wykonanie nowej instalacji centralnego ogrzewania (gazowej), modernizacji instalacji wodno-kanalizacyjnej. W tym czasie dzieci przeniesione zostały do innych szkół na terenie gminy: klasy I-III do Szkoły Podstawowej nr 1, a starsze – do zielonkowskiej „czwórki”.

Trudy codziennego dojazdu do odległych placówek doskwierają zarówno uczniom, jak i rodzicom, nie dziwi więc niepokój, jaki odczuwają widząc, że od początku remontu nie widać większych efektów prac. Rzeczywiście, jak pisaliśmy kilka numerów temu, wiceburmistrz Zielonki przyznał, że w „trójce” cyt.: prace odbywają się opieszale. Dziś jednak nastroje samorządowców są już bardziej umiarkowane. (…)

Więcej na łamach Wieści.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>