Zielonka: Rodzice zaniepokojeni

0

Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Zielonce mają wątpliwości, czy obiecany termin zakończenia remontu placówki jest realny do dotrzymania. Jak mówią, prace prowadzone są opieszale, a dzieci coraz bardziej odczuwają trudy przymusowych przeprowadzek do innych szkół.

Przypomnijmy, że w ramach pozyskanych dofinansowań miasto wykonuje w szkole wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, docieplenie ścian i stropu, wymianę pokrycia dachowego, wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej z rekuperacją, wykonanie nowej instalacji centralnego ogrzewania (gazowej), modernizacji instalacji wodno-kanalizacyjnej. W tym czasie dzieci przeniesione zostały do innych szkół na terenie gminy: klasy I-III do Szkoły Podstawowej nr 1, a starsze – do zielonkowskiej „czwórki”.

Trudy codziennego dojazdu do odległych placówek doskwierają zarówno uczniom, jak i rodzicom, nie dziwi więc niepokój, jaki odczuwają widząc, że od początku remontu nie widać większych efektów prac. Rzeczywiście, jak pisaliśmy kilka numerów temu, wiceburmistrz Zielonki przyznał, że w „trójce” cyt.: prace odbywają się opieszale. Dziś jednak nastroje samorządowców są już bardziej umiarkowane. (…)

Więcej na łamach Wieści.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj