Konrad Rytel mówi…

10

Nadal trwa niefortunna passa włodarzy powiatu wołomińskiego w zetknięciu z mediami. O ile jakiś czas temu wiedzą, kunsztem i erudycją popisał się starosta, o tyle teraz w jego ślady poszedł zastępca. Od dwóch tygodni szlagierem emitowanych w internecie filmów jest wystąpienie wicestarosty podczas telewizyjnego programu „Uwaga”.

Dla nikogo, kto choć trochę zna wicestarostę Konrada Rytla nie jest tajemnicą, że to człowiek o dość specyficznym poczuciu humoru, zdecydowanie oryginalnym podejściu do życia czy rozwiązywania samorządowych problemów. Często mówi się o nim słodki nerwus.

Rzucanie słuchawki telefonicznej podczas rozmowy, drwienie z rozmówcy, wyśmiewanie jego poglądów, czy uznawanie tylko wartości reprezentowanych przez siebie – to cechy, których starosta nie był w stanie wyzbyć się przez lata.

Nie jest tajemnicą, że wyprowadzenie go z równowagi nie było niczym trudnym i zawsze kończyło się niekontrolowaną agresją słowną.

Na początku kończącej się właśnie kadencji, starosta zmienił podejście do życia, a tym samym do mediów. Znacznie ograniczył z nimi spotkania, twierdząc, że od tego jest starosta albo rzecznik urzędu. Niemożliwym stało się uzyskanie od niego informacji na nurtujące pytania. Jednak w ostatnim czasie zrobił wyjątek dla TVN-u i pożałował…

Więcej na łamach gazety.

10 KOMENTARZE

  1. e tam… jaki Rytel w pracy, taki i w telewizorze. Przynajmniej nie sili się na jakieś udawanie. Taki jest i nie pali głupa, bo TVN przyjechał. Problemem dla mnie jest tylko to, że on nas reprezentuje, niejako występuje w imieniu wszystkich. Za Wołominem ciągle ciągnie się jakiś smrodzik mafijnej przeszłości. Kiedy do tego doda się starostę i te jego certyfikaty, oraz wicestarostę i te jego bluzgi w telewizji, to w Polsce opinia o Wołominie wciąż jest taka sama: „miasto dziwo”.

  2. @borat, żadne e tam. Jeżeli on tak zachowuje się na codzień, to tym bardziej dziwi mnie jego obecność w życiu publicznym. Człowiek na pewnym poziomie kulturalnym i intelektualnym nie prezentuje takiego poziomu chamstwa. To świadczy o tym, kim są obsadzone najważniejsze stanowiska w wołomińskich urzędach. Żenada. I czas tą żenadę zakończyć.

  3. ZGADZAM SIĘ Z PRZEDMÓWCĄ.CZAS SKOŃCZYĆ Z TĄ ŻENADĄ I KUMOTERSTWEM ,POSADKI ZAŁATWIANE PO ZNAJOMOŚCI ,A TO CO PAN RYTEL SWOJĄ OSOBĄ REPREZENTUJE NIE MIEŚCI SIĘ W GŁOWIE.ZERO OGŁADY I KULTURY I TAKA OSOBA JESZCZE STARTUJE NA BURMISTRZA TO JUŻ JEST SZCZYT WSZYSTKIEGO.ROZWALIĆ TĄ KLIKĘ I ZMIENIĆ OSOBY KTÓRE NAS REPREZENTUJĄ BO Z TAKIM WICESTAROSTĄ TO WOŁOMIN ZAWSZE BĘDZIE ŹLE POSTRZEGANY

  4. Panie Konradzie.
    Czuję się zdradzony. Zawsze uważałem Pana za Męża Stanu. Znam Pana tyle lat. Dlaczego nie jest Pan Sobą?
    Dlaczego daje się Pan wkręcać w głupie rozgrywki polityczne? Ossów Honor i Ojczyzna..Niech się Pan opamięta.
    Apeluję do Pana!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj