A miało być fajnie…

A miało być fajnie…

W minioną niedzielę około godziny 19.00 grupa sześciu kolegów w wieku 15-17 lat wybrała się na przejażdżkę częściowo zdemontowanym pojazdem Peugeot 306. Jadąc ul. Kurkową na trasie Jasienica – Miąse, na fragmencie nieutwardzonej drogi gruntowej od Jasienicy w kierunku ul. Popiełuszki, kierujący pojazdem 17-latek (bez prawa jazdy) stracił panowanie nad  samochodem i uderzył w przydrożne drzewo.(…)

Więcej na łamach Wieści

wypadek1420b

(16) Comments

 1. gallus anonimus

  Wieści wreszcie maja używanie, tu wypadek i samochód na drzewie , w Duczkach znowu samobójstwo. Jest super, są sensacje Wiesci maja o czym pisać bo jeśli idzie o ambitniejsze tematy to niekoniecznie. To, że jest afera w SKOKU, i to afera jak cholera , cichutko. Można cos napisac , wyjaśnić , przecież dużo ludzi ma tam swoje pieniądze. O tym nie a o takich wypadkach to koniecznie. Mamy klasyczny brukowiec z nadąsanymi "dziennikarzami" "niezależnej prasy". Kpina. Przydała by się jakaś gazeta na poziomie bo ten szmatławiec nie potrafi wyjść na szersze wody. Tak było od lat, tak jest, i będzie.

 2. gallus anonimus

  Nie kupuję, przeglądam tylko w internecie i wystarczy. To nie jest gazeta informująca o tym co się dzieje. O czym ona jest , trudno powiedzieć. Dla mnie to nie jest żadne źródło rzetelnych informacji. Na codzień czytam gazety na wyższym poziomie.

  1. Magda

   gallus anonimus skoro tak Ci nie pasują wiadomości które są publikowane to nie wchodź na tą stronę. Weź również pod uwagę fakt że może SKOK w Wołominie może kogoś nie interesować, dlatego nie pisz o tym w każdym komentarzu.

 3. marek

  też uważam, że jest to żerowanie na ludzkiej tragedii, szukanie taniej sensacji . W gazecie powiatowej powinno być więcej informacji dla i o społeczeństwie, I nie koniecznie politycznych, ale o tym, co sie wokół dzieje. Jeśli najważniejsza dla powiatu ma być kronika wypadków - to nie kupuje tego. Ciągnie lipą.

 4. kazio

  Galusie wierzę, że czytasz ambitne gazety a zniżasz się wyjątkowo do brukowca. Uważam natomiast ja, że gazeta regionalna dla ludzi o przeciętnie niższym poziomie od Ciebie wolą niusy miejscowe w krótkiej formie, podane rzetelnie w przystępny sposób. Nie chcą czytać na miejscowe tematy zawiłych rozpraw naukowych. Taka gazeta temu służy i osobiście co środa idę do sklepu i ją kupuję. Patrzę nie tylko na czytany tekst ale i ogłoszenia bo one są też skarbnicą wiedzy. Co jest sprzedawane ile ogłoszeń jest w sprawie poszukiwań pracy itd. BARDZO LUBIĘ TĄ GAZETĘ. Jeżeli uważasz, że w SKOKU jest afere to podaj szczegóły. Wydaje mi się, że słyszałeś plotki z Ministerstwa Finansów. Faktycznie też chciałbym się dowiedzieć o co w tym chodzi.

 5. gallus anonimus

  Ciekawe spostrzeżenie, z Ministerstwa Finansów są plotki, areszt dla wiceprezes to pewnie konfabulacja, działania CBŚ, prokuratur i innych instytucji to bzdury wyssane z palca. Gratuluję. Tak właśnie działała kiedys propaganda w PRL-u. Wszystko było wytworem wrogich sił. Nie wstyd ci takie głupoty pisac? Myślisz, że jesteś jedynym źródłem informacji? W tej sprawie internet aż huczy a ty twierdzisz , że nic się nie stało. No rzeczywiście nic. Znów Wołomin jako najgorszy przykład, ale dla takich jak ty wszystko jest w porządku. szkoda słów. Trafił się dyskutant!

 6. gallus anonimus

  Przepraszam, ale muszę coś dodać; bredzisz Kaziu, bredzisz jak mały Kazio po dużym piwie. I to byłoby na tyle.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *