A miało być fajnie…

16

W minioną niedzielę około godziny 19.00 grupa sześciu kolegów w wieku 15-17 lat wybrała się na przejażdżkę częściowo zdemontowanym pojazdem Peugeot 306. Jadąc ul. Kurkową na trasie Jasienica – Miąse, na fragmencie nieutwardzonej drogi gruntowej od Jasienicy w kierunku ul. Popiełuszki, kierujący pojazdem 17-latek (bez prawa jazdy) stracił panowanie nad  samochodem i uderzył w przydrożne drzewo.(…)

Więcej na łamach Wieści

wypadek1420b

16 KOMENTARZE

 1. Wieści wreszcie maja używanie, tu wypadek i samochód na drzewie , w Duczkach znowu samobójstwo. Jest super, są sensacje Wiesci maja o czym pisać bo jeśli idzie o ambitniejsze tematy to niekoniecznie.
  To, że jest afera w SKOKU, i to afera jak cholera , cichutko. Można cos napisac , wyjaśnić , przecież dużo ludzi ma tam swoje pieniądze. O tym nie a o takich wypadkach to koniecznie.
  Mamy klasyczny brukowiec z nadąsanymi „dziennikarzami” „niezależnej prasy”. Kpina. Przydała by się jakaś gazeta na poziomie bo ten szmatławiec nie potrafi wyjść na szersze wody.
  Tak było od lat, tak jest, i będzie.

 2. Nie kupuję, przeglądam tylko w internecie i wystarczy. To nie jest gazeta informująca o tym co się dzieje. O czym ona jest , trudno powiedzieć.
  Dla mnie to nie jest żadne źródło rzetelnych informacji. Na codzień czytam gazety na wyższym poziomie.

  • gallus anonimus skoro tak Ci nie pasują wiadomości które są publikowane to nie wchodź na tą stronę.
   Weź również pod uwagę fakt że może SKOK w Wołominie może kogoś nie interesować, dlatego nie pisz o tym w każdym komentarzu.

 3. też uważam, że jest to żerowanie na ludzkiej tragedii, szukanie taniej sensacji . W gazecie powiatowej powinno być więcej informacji dla i o społeczeństwie, I nie koniecznie politycznych, ale o tym, co sie wokół dzieje. Jeśli najważniejsza dla powiatu ma być kronika wypadków – to nie kupuje tego. Ciągnie lipą.

 4. Galusie wierzę, że czytasz ambitne gazety a zniżasz się wyjątkowo do brukowca. Uważam natomiast ja, że gazeta regionalna dla ludzi o przeciętnie niższym poziomie od Ciebie wolą niusy miejscowe w krótkiej formie, podane rzetelnie w przystępny sposób. Nie chcą czytać na miejscowe tematy zawiłych rozpraw naukowych. Taka gazeta temu służy i osobiście co środa idę do sklepu i ją kupuję. Patrzę nie tylko na czytany tekst ale i ogłoszenia bo one są też skarbnicą wiedzy. Co jest sprzedawane ile ogłoszeń jest w sprawie poszukiwań pracy itd. BARDZO LUBIĘ TĄ GAZETĘ.
  Jeżeli uważasz, że w SKOKU jest afere to podaj szczegóły. Wydaje mi się, że słyszałeś plotki z Ministerstwa Finansów. Faktycznie też chciałbym się dowiedzieć o co w tym chodzi.

 5. Ciekawe spostrzeżenie, z Ministerstwa Finansów są plotki, areszt dla wiceprezes to pewnie konfabulacja, działania CBŚ, prokuratur i innych instytucji to bzdury wyssane z palca. Gratuluję. Tak właśnie działała kiedys propaganda w PRL-u. Wszystko było wytworem wrogich sił.
  Nie wstyd ci takie głupoty pisac? Myślisz, że jesteś jedynym źródłem informacji? W tej sprawie internet aż huczy a ty twierdzisz , że nic się nie stało. No rzeczywiście nic. Znów Wołomin jako najgorszy przykład, ale dla takich jak ty wszystko jest w porządku.
  szkoda słów. Trafił się dyskutant!

 6. Przepraszam, ale muszę coś dodać; bredzisz Kaziu, bredzisz jak mały Kazio po dużym piwie. I to byłoby na tyle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj