Objazd w Czarnej: Kiedy utwardzony?

2

Niedawno pisaliśmy o wspólnej inicjatywie władz Wołomina i Radzymina, która miała zaowocować utwardzeniem jednego z objazdów, wytyczonego na czas budowy mostu w Czarnej. Nasza Czytelniczka przesłała nam zdjęcia, obrazujące brodzące w błocie po niedawnych deszczach samochody, pytając: jak długo jeszcze?

Po ubiegłotygodniowym deszczu objazd zupełnie nie nadawał się do ruchu. Samochody zawracały, a te które postanowiły jechać dalej zakopywały się w błocie. Zapytaliśmy więc zastępcę burmistrza Wołomina, kiedy rozpoczną się obiecane prace utwardzające polną drogę.

W odpowiedzi Sylwester Jagodziński zapewnił nas, że prace przeprowadzone zostaną w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Więcej na łamach Wieści.

2 KOMENTARZE

  1. LUDZIE KTO TAK ROBI ???????? Stary most powinien być zostawiony, a z boku jest tyle miejsca, że można by budować nowy na filarach (górą) Taka rzeka,że można ją przeskoczyć,śmiechu warte. Na całym świecie stare trasy się zostawia, a z boku buduje nowe, tylko u nas jest jak zwykle, zniszczyć to co jeszcze mogłoby służyć, przez zaorane pole zrobić byle jaki objazd ( po deszczu nieprzejezdny), a później brać się za utwardzanie polnej drogi. Nim ją utwardzą to zrobi się grudzień czyli nominalny termin oddania mostu w co w ogóle nie wierzę. Znając polskich wykonawców, mostek będzie budowany do przyszłego grudnia i nikt za to nie będzie odpowiedzialny, a zniszczone teleskopy trzeba będzie wymieniać na swój koszt. Jak patrzę na to wszystko z perspektywy gospodarza to nóż się w kieszeni otwiera. Zresztą kto tak rządzi??? – na pewno nie gospodarz.Dziękuję szkoda czasu i atł…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj