Gadu gadu…

4

Temat modernizacji drogi 634 powraca niczym bumerang i to zawsze przed wyborami. Nie inaczej jest obecnie.

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu starosta poinformował radnych, iż możliwość współprojektowania przy finansowym udziale powiatu drogi 634 została ostatecznie odrzucona przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich.

Według jego relacji, jeszcze w czerwcu tego roku taką ewentualność brano pod uwagę. Niestety, pod koniec lipca do starostwa dotarła informacja, że zadanie to w takim systemie jest niemożliwe do wykonania.

Jak wiadomo, temat modernizacji czy przebudowy wspomnianej drogi ciągnie się co najmniej od 20 lat. Wszystkie dotychczasowe władze, niemal każdej opcji politycznej, stawiały sobie ten punkt za kluczowy w programie swojej kampanii. Niestety, żadnej nie udało się wiele zrobić. Przypomnijmy, że powstawały różnorakie koncepcje, ale żadna z nich nie została zrealizowana. No może poza jedną – modernizacją odcinka w Zielonce (budowa sygnalizacji świetlnej), która w ostateczności zamiast udrożnić ruch pojazdów, jeszcze bardziej go ograniczyła. (…)

Więcej na łamach Wieści.

 

4 KOMENTARZE

  1. a może nie wabik a synonim , miara wartości tego – ile może nasza dotychczasowa samorządowa władza. Bo i pan Mikulski z panem Rytlem – przez 3 – podkreślam TRZY KAADENCJE -nie potrafili tego tematu ruszyć – znaczy – widać tu ich wartość i zaangażowanie w trosce o poprawę bytu, przejezdności i wzrostu gospodarczego – miasta. I obecny włodarz wraz ze starostami – w tym – panem Rytlem – do tematu wiele nie wnieśli.
    to jaką my mamy władzę ?
    po co nam tacy ludzie, do czego ???
    Ja też potrafie mówić – że nic nie mogę – a żonie jeszcze przyniosę. choć nie tyle co burmistrz i starosta weźmie z kasy miasta.

  2. Na horyzoncie kolejne usprawnienie – sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu dróg 631 i 634. Wołomin i Powiat Wołominński to bagno!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj