Czy to protest niezadowolonej mieszkanki?

15

W miniony wtorek przed Urzędem Miejskim w Wołominie ujrzeliśmy taki oto widok.

15 KOMENTARZE

 1. może wreszcie ktoś posprząta po chłopcach? ewidentnie jakaś silna, damska rączka….
  uważam, że w końcu trzeba dać szansę „słabszej płci”, bo widać, że poza niezłymi nogami „dupcia” ma też ROZUM 🙂

 2. Dziś nawoływanie do porządków, a jak się one zaczną, to będzie ich ostra krytyka. Bo te porządki, chociaż konieczne, zostaną ocenione przez wielu krytycznie. A Pani Ela obcych wyrzuci, a swojaków pousadza na posadkach. Nie przeceniajcie tej kandydatki! To będzie ikona nepotyzmu, jeśli się dorwie do władzy. Obyśmy się nie musieli o tym przekonać.

  • Nie żebym opowiadała się po czyjejś stronie, ale czy to nie jest nie fair oceniać kogoś „na wyrost”? Obecny burmistrz, obsadza wszystkie stanowiska partyjnymi znajomymi robiąc swoistą „przechowalnię” w naszym mieście i i jest to FAKT, ale p. Radwan burmistrzem jeszcze nie miała okazji być, więc „Elka” powołuje się na winy jeszcze nie popełnione. Nieładnie.

   • Znam Panią Radwan od dawna, ona za dobrze zapamiętuje osoby, kojarzy ich powiązania ze swoimi znajomymi i rodziną, To dobrze nie wróży. Nie każdy pamięta kolegów i koleżanki brata ciotecznego jeszcze ze szkoły podstawowej. A Pani R. pamięta. Stąd obawy.

 3. andzia, słuszne spostrzeżenie. Elka i SN to ta sama osoba. Główny jej temat to nepotyzm Pani Radwan już w szkole podstawowej. Analizując styl wypowiedzi obu – SN i Elka, śmiem twierdzić, że SN i Elka kibluje w podstawówce do dnia dzisiejszego.
  andzia. Zaraz zobaczysz z jaką agresją nastąpi riposta SN. Szkoda, że tylko na poziomie podstawówki.

 4. Ekstra, żółte pończoszki. Super, jutro Madziar wpadnie do Urzędu w szkockiej spódniczce i będzie promował wzrost Wołomina na gospodarczy angielskim rynku pracy – dzięki emigracji wykształconych polskich młodych ludzi. A do Urzędu wskaże kolesiów z desantu Sasina . Kasa , jaka kasa? – Płatnika istniejącego Społeczeństwa? – PiS (orzełek z koroną w tle).!?.

 5. Ludzie opanujcie się,protest dotyczył chłopców z urzędu a nie Pani Eli Radwan. Jeszcze nie została burmistrzem a już co niektórzy wiedzą najlepiej co będzie robiła. A ja znam Panią Elę , to bardzo kompetentna , życzliwa i pomocna osoba ,Myślę ,że ataki na nią robia ludzie którzy jej się boją a to dobrze rokuje na wynik wyborczy .trzymam za nią kciuki..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj