P I L N E !!! - z ostatniej chwili

Czy to protest niezadowolonej mieszkanki?

Czy to protest niezadowolonej mieszkanki?

W miniony wtorek przed Urzędem Miejskim w Wołominie ujrzeliśmy taki oto widok.

(15) Comments

 1. anna

  może wreszcie ktoś posprząta po chłopcach? ewidentnie jakaś silna, damska rączka.... uważam, że w końcu trzeba dać szansę "słabszej płci", bo widać, że poza niezłymi nogami "dupcia" ma też ROZUM :)

 2. Elka

  Dziś nawoływanie do porządków, a jak się one zaczną, to będzie ich ostra krytyka. Bo te porządki, chociaż konieczne, zostaną ocenione przez wielu krytycznie. A Pani Ela obcych wyrzuci, a swojaków pousadza na posadkach. Nie przeceniajcie tej kandydatki! To będzie ikona nepotyzmu, jeśli się dorwie do władzy. Obyśmy się nie musieli o tym przekonać.

  1. anna

   Nie żebym opowiadała się po czyjejś stronie, ale czy to nie jest nie fair oceniać kogoś "na wyrost"? Obecny burmistrz, obsadza wszystkie stanowiska partyjnymi znajomymi robiąc swoistą "przechowalnię" w naszym mieście i i jest to FAKT, ale p. Radwan burmistrzem jeszcze nie miała okazji być, więc "Elka" powołuje się na winy jeszcze nie popełnione. Nieładnie.

   1. Elka

    Znam Panią Radwan od dawna, ona za dobrze zapamiętuje osoby, kojarzy ich powiązania ze swoimi znajomymi i rodziną, To dobrze nie wróży. Nie każdy pamięta kolegów i koleżanki brata ciotecznego jeszcze ze szkoły podstawowej. A Pani R. pamięta. Stąd obawy.

 3. monek

  andzia, słuszne spostrzeżenie. Elka i SN to ta sama osoba. Główny jej temat to nepotyzm Pani Radwan już w szkole podstawowej. Analizując styl wypowiedzi obu - SN i Elka, śmiem twierdzić, że SN i Elka kibluje w podstawówce do dnia dzisiejszego. andzia. Zaraz zobaczysz z jaką agresją nastąpi riposta SN. Szkoda, że tylko na poziomie podstawówki.

 4. nowa

  Ekstra, żółte pończoszki. Super, jutro Madziar wpadnie do Urzędu w szkockiej spódniczce i będzie promował wzrost Wołomina na gospodarczy angielskim rynku pracy - dzięki emigracji wykształconych polskich młodych ludzi. A do Urzędu wskaże kolesiów z desantu Sasina . Kasa , jaka kasa? - Płatnika istniejącego Społeczeństwa? - PiS (orzełek z koroną w tle).!?.

 5. wujek dobra rada

  Ludzie opanujcie się,protest dotyczył chłopców z urzędu a nie Pani Eli Radwan. Jeszcze nie została burmistrzem a już co niektórzy wiedzą najlepiej co będzie robiła. A ja znam Panią Elę , to bardzo kompetentna , życzliwa i pomocna osoba ,Myślę ,że ataki na nią robia ludzie którzy jej się boją a to dobrze rokuje na wynik wyborczy .trzymam za nią kciuki..

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *