Wołomin: Odwołajmy wybory!

95

Taki postulat można by przekazać Państwowej Komisji Wyborczej po poniedziałkowej konwencji wyborczej burmistrza Wołomina Ryszarda Madziara oraz kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Rady Powiatu i Gminy. Bo jak podkreślano w wystąpieniach, lepszego burmistrza jak obecny, Wołomin nie miał, i nigdy mieć nie będzie…

Wtorkowa konwencja PiS w Miejskim Domu Kultury w niczym nie przypominała tej, sprzed czterech lat. Tłumów nie przyciągnęła nawet obecność Mariusza Błaszczaka, szefa klubu parlamentarnego PiS. Ci, którzy jednak przyszli, zademonstrowali swoje poparcie brawami, choć obyło się bez owacji na stojąco.

Rolę konferansjera konwencji PiS przejął tym razem wiceburmistrz Wołomina Grzegorz Mickiewicz. – Wszyscy zauważamy, że Wołomin pięknieje, zmienia się na lepsze. Nie byłoby tego wszystkiego bez ogromnej pracy pana burmistrza i jego dużego zaangażowania w sprawy gminy. Pan burmistrz oprócz tego, że intensywnie rozwija Wołomin, to jeszcze dopilnował tak ważnych spraw jak chociażby realizacja linii kolejowej E75, powstanie łącznika do drogi krajowej S8, czy budowa centrum handlowego na terenie po Stolarce Wołomin – zauważył wiceburmistrz, jakby budowa kolei, ekspresówki i centrum handlowego leżały w gestii miasta. W dalszej części jednak zastępca burmistrza przypomniał już o inwestycjach gminnych: infrastrukturze sportowej i budowie ulic i nakładek. (…)

Na koniec przemówił główny aktor konwencji, Ryszard Madziar. Jak mówił, będzie kontynuował to, co robił w mijającej kadencji. Zapewnił też, że stworzy Centrum Organizacji Obywatelskiej, gdzie mieszkańcy będą mogli się spotykać. Centrum ma służyć głównie organizacjom, które nie mają swojego lokum. Rzucił też pomysł stworzenia Karty Wołominiaka, dla mieszkańców płacących podatki w gminie. Burmistrz chciałby również przeznaczyć więcej środków na sprzątanie miasta. – Idąc tu na spotkanie zastanawiałem się, jakie zarzuty mają niektórzy wobec burmistrz Wołomina, jakie argumenty na to, żebym nie startował na burmistrza Wołomina? Jednym z takich argumentów było to, że chcemy aby Wołomin miał piękną wizytówkę przy wjeździe do Wołomina, przy terenie przy muzeum Z. i W. Nałkowskich. Mówię: droga opozycjo, my chcemy tego miejsca, gdzie mieszkańcy będą spędzać wolny czas. Innym argumentem była nasza chęć wybudowania muzeum Bitwy Warszawskiej. Część radnych mówiła: „nie chcemy muzeum, chcemy by te pieniądze wydać na rowy!” Na rowy? Przeciwczołgowe może? Kolejny zarzut, chyba najmocniejszy, był taki, że burmistrz dobrze wychodzi na zdjęciach. Okej, za to mogę przeprosić…- stwierdził niezbyt skromnie, a my zastanawialiśmy się czy to możliwe, by tylko takie zarzuty pozostały w pamięci burmistrza po czteroletniej kadencji…

(…)

Więcej na łamach Wieści.

 

95 KOMENTARZE

  • W Wołominie nie działa system komunikacji z mieszkańcami. Ten czołg to kompletna porażka Burmistrza. Jawne lekceważenie tego co mają do powiedzenia ludzie zamieszkujący w Gminie Wołomin. Kolejnym przedsięwzięciem, bez uzyskania zgody mieszkańców jest tworzenie parku przy domu Zofii Nałkowskiej. Totalnie NIE DZIAŁA SYSTEM KOMUNIKOWANIA SIĘ Z MIESZKAŃCAMI, zajmowało się tym Biuro Informacji Publicznej w Starostwie Wołomin Katarzyna Pazio i od niedawna utworzone stanowisko w UM – Kierownik ds. komunikacji społecznej Piotr Matusiak. Utworzono kolejne miejsca pracy w UM, jestem przerażona rozrostem struktury naszego urzędu:
   Struktura organizacyjna, większość prac organizacyjnych powinny przejąć organizacje pozarządowe a nie urząd. Mało czasu a brak informacji o tym co nowi kandydaci nam proponują. Kolejne 4 lata zostaną zmarnowane, bo nie jesteśmy w stanie na podstawie tak ograniczonych informacji o kandydatach, wybrać trafnie.

   [ B ] Burmistrz Wołomina

   Kolejne obawy dla przyszłych kłopotliwych wydatków, to przejście podziemne na wysokości osiedla Nafta i Kaufland – u?, Mam obawy, że przejście to będzie martwe,podobnie jak w Wawrze, gdzie każdy boi się chodzić takim długim tunelem, bo może zostać napadnięty? zgwałcony?. Kolejna sprawa komunikowania się z mieszkańcami, to były teren po Carrefour. Podejmują decyzję poza mieszkańcami. Chcemy mieć wybór, co zrobimy z tym terenem. CHOLERNA WŁADZA, NIE DOPUSZCZA DO GŁOSU MIESZKAŃCÓW, JESTEM TYM TOTALNIE WKURZONA!!!!, ŻE WYDAJĄ PIENIĄDZE, BO ONI WIEDZĄ LEPIEJ I NAS USZCZĘŚLIWIĄ NA SIŁĘ 🙁 Uważam, że zawsze powinni najpierw Nas mieszkańców przekonać do swoich wydumanych pomysłów na co chcą wydać duże pieniądze!!!

 1. Jeśli on twierdzi, że będzie kontynuował to, co robi w tej kadencji, to chyba będzie lepiej, jeśli nie będzie burmistrzem. P.S. Ciekawe czy po 4 latach sprawowania władzy w Wołominie nauczył się chociaż włączać wi-fi w laptopie 😉

 2. Dobrze wychodzi na zdjęciach? Chyba chodziło o zupełnie co innego – o ilość tych zdjęć każdego dnia. Gdyby człowiek robił sobie tyle fotek, nie miałby czasu na uczciwą pracę.
  Do reszty bredni nie ma sensu się odnosić…

 3. Przy wjeździe park, przy wyjeździe RIPOK, będzie pięknie…. Panie burmistrzu, Panu już naprawdę dziękujemy i wkradł się tam błąd, nie jeden zresztą, JEST PAN NAJGORSZYM BURMISTRZEM jaki się trafił naszemu miastu.

 4. No i gitara – cieszę się Szanowna Redakcjo, że nie krygujecie się na udawanie obiektywności.

  Jak być propagandowym biuletynem partyjno-towarzyskim, to już na całość.
  Jak kogoś nienawidzić, to całym sercem.

  Tak trzymać!

 5. Panie Włodku kochany, biorąc pod uwagę tylko samą gminę Wołomin, gdyby nie Wieści nigdy nie dowiedziałbyś się o takich kwiatkach jak: etaty dla spadochroniarzy, protesty w Ossowie, Leśniakowiźnie, Starych Lipinach, protesty kupców, milion darowizny, nieprawidłowości w OsiR (po artykule wyleciał dyrektor), w MZDiZ, OPS, o pyskówkach na sesji, a setki mieszkańców nie doczekałoby się szczęśliwego finału swoich spraw, tylko dzięki interwencji dziennikarzy. Więc jak Ci taka gazeta przeszkadza, to poczytaj sobie te bezpłatne i żyj ze świadomością, że Wołomin to kraina wiecznej szczęśliwości

 6. znacie drodzy Państwo takie przysłowie ” na głowie strój a u d… gnój” – można go dosłownie zastosować co do wyglądu miasta. Pieprzą o tym parku przy drodze wjazdowej a nie widzą co się dzieje z zielenią i porządkiem w mieście. Całe lato chwasty po pachy na każdym terenie należącym do miasta, jak się zaczyna Warszawska od ronda przez całe lato leżał stos suchych gałęzi a firma tylko je ” okaszała” wokół, przy bibliotece miejskiej chwasty w sierpniu przerastały boks na śmieci, kwiaty w wazach i na zieleńcach sadził chyba ogrodnik baby jagi bo horrr alej podawać przykłady ?TO SAmo będzie z tym waszym parkiem. Niestety jak się coś zrobi to później trzeba o to dbać i to nie raz w miesiącu czy rzadziej.
  Panie Burmistrzu jak pana pracownicy nie wiedzą co to estetyka to pan zamiast siedzieć zamknięty w tym swoim gabinecie ruszy cztery litery i pojedzie na pierwszą lepszą wioskę poza gminę. Tam pan naocznie stwierdzi o co mi chodzi. Zrobił pan z Wołomina zapyziały zaścianek w którym nawet spać się nie da. Dość już polityki trzeba zakasać rękawy i do roboty.
  A jeśli chodzi o pana piękno to chyba nie musi pan przepraszać proszę tylko posłuchać co mówią ludzie gdy patrzy pan z każdego słupa.

  • Grom, przy okazji ostatnich wyborów i przy okazji obwieszczenia inwestycji parkowej wypowiadałam się, że Wołomin nie jest miastem, w którym dba się o porządek, a pieniądze wydatkowane na park to pieniądze zmarnowane, bo park popadnie w ruinę w kilka tygodni po oddaniu do użytku. Ta kadencja to naprawdę najgorsza kadencja w historii Wołomina, ale nie jest to wyłączna zasługa włodarza, ale także rady. Nie przypisujmy wszystkich zasług włodarzowi, podzielmy je sprawiedliwie między włodarza i radę. Inaczej stworzymy szansę na kolejną kadencję niektórym radnym funkcjonującym jak marionetki.

   • Ja zapytuję, DLACZEGO RADNI POROZRZUCANI SĄ W OKRĘGACH, GDZIE LUDZIE ICH NIE ZNAJĄ? NAJLEPIEJ ZNAJĄ KANDYDATÓW ICH SĄSIEDZI, KTÓRZY POWINNI DAĆ LUB NIE DAĆ IM MANDAT ZAUFANIA W POSTACI ODDANEGO GŁOSU. Startują ludzie, którzy palą zielsko, niedouki i nieudacznicy. Zrobią sobie zdjęcie w garniturkach i piszą o sobie, że są najlepsi (czy ktoś to sprawdza?). Niewiedza o kandydatach to pierwsza wpadka i porażka przyszłego zarządzania budżetem samorządowym. Odsuńmy w Urzędzie osobę, która tak uszeregowała kandydatów, że kandydat pochodzący z Lipin ma swój okręg wyborczy np. na Lipińskiej :))) ha ha. Bezmyślność?Celowa robota?. RADNI SĄ TYLKO FIGURANTAMI? WIĘKSZOŚĆ NIE REPREZENTUJE INTERESÓW SWOICH MIESZKAŃCÓW. ZANIM SIĘ NAUCZĄ JAK GŁOSOWAĆ I O CO CHODZI, TO MINIE 3 LATA a przecież to ich głos jest decydujący. W 4 roku okrzepną i będą startować na następną kadencję. Zapytajmy czym się Ci ludzie kierują, że chcą być radnym? Większość idzie tam bo nie ma co ze sobą zrobić? Ma własny interes? Przepytajmy ich z wiedzy na temat naszego miasta i gminy.>>>>>>>>>>>>>>>> Myślę, że już za późno. Podziękujmy Pani od ustalania okręgów wyborczych za beznadziejne lokowanie „figurantów” w okręgach wyborczych. >>>>>>>>>>>>>>Czy ktoś mi wyjaśni ten system błędnego obsadzania kandydatów w okręgach w których ludzie tych kandydatów nie znają?

 7. Bardzo dobrymi obserwatorkami miasta są mamy spacerujące codziennie z dziećmi w wózkach. Ich opinia o czystości w mieście to: „SYF NA SYFIE I SYFEM POGANIA”.
  Brak koszy na śmieci, zarośnięte trawniki, zarośnięte zielskiem ronda, krzywe ulice w tzw. dolewki z asfaltu, krzywe chodniki.
  Może lepiej będzie jak odwołamy burmistrza, a nie wybory.

 8. Panie Burmistrzu Madziar popatrz pan na wyraz twarzy swoich towarzyszy na załączonym w artykule zdjęciu. Widać, że i Oni wiedzą, że pana pozytywne osiągnięcia jako Burmistrza Wołomina to ściema. Myślę, że mieszkańcy gminy w głosowaniu rozliczą pana za partyjny nepotyzm, brak kompetencji i kontrowersyjne decyzje. Po wyborach z takimi osiągnięciami ciężko będzie panu znaleźć dobrze płatną pracę. Ciekawe czy pomogą koledzy Błaszczak albo Sasin?. Może Jarosław?. Zegar tyka. Został tylko miesiąc i Wołomin uwolni się od HIPER BURMISTRZA OD DESTRUKCJI WOŁOMINA.

 9. Panie Ryszardzie. jest taka reguła wnioskowana, która mówi , ze wyjątki uświęcają regułę. I pan jest tym wyjątkiem od starej tezy, ze wszystkie Ryśki to fajne chłopaki. jest pan niestety najgorszym burmistrzem w historii. Nawet Mikulski przy panu to pętak w tej kategorii. Dobrze, ze startuje. Twoja partia nie dość, ze nic nie zrobiła, to jeszcze narobiła szajsu. Szpital katolicki, ale ledwo co dyszy, wspólnego biletu nie ma, DW 624 to droga z czasów II RP, pracy nie ma, bo nie chce się wam stworzyć warunkow do tego. Ale o obchodach religijny nigdy nie zapomniałeś. Za bardzo zapatrzyłeś się na glupiego Henia Goryszewskiego – Niewazne jaka Polska, wazne, ze katolicka . Czasem trzeba było wziąć za wzór kogo innego. Na przykłąd Eugeniusza Kwiatkowskiego.
  Ode mnie masz czerwoną kartke i spadaj waść.

 10. Panie Madziar! Kończ Panu wstydu oszczędź. Pod Pana rządzami Wołomin i Gmina Wołomin stały się jeszcze większym zadupiem niż były wcześniej. Wyremontowanie kilku ulic w Wołominie to żadne osiągnięcie, gdyż do zrealizowania takich inwestycji nie trzeba specjalnych umiejętności. Niestety nie przyczynił się Pan do zaspokojenia żadnej z istotnych potrzeb wspólnoty samorządowej, na której czele Pan stoi. To za Pana rządów zniknął wspólny bilet. To za Pana rządów niepoprawiło się w żadnym zakresie skomunikowanie Wołomina ze stolicą, które dla takiej „sypialni”, jak Wołomin i okolice to kluczowa sprawa. Przypisywanie sobie przez Pana zasług w zakresie modernizacji linii kolejowej do Warszawy i uwzględnienie węzła Wołomin na obwodnicy Marek to żadna Pana zasługa. Pierwsza inwestycję realizuje PLK, a drugą państwo, przy czym węzęł bez zaangażowania w sprawę samorządu wojewódzkiego by nie zaistniał bo funkcjonariusze PiS rządzący w gminie i w powiecie zapomnieli o odpowiedniej drodze dojazdowej. Droga nr 634 wprawdzie nie jest w gestii samorządu gminnego, ale nie podjął Pan żadnej godnej odnotowania inicjatywy żeby zmienić istniejący, tragiczny stan rzeczy w tym względzie. Budowa RIPOK to kolejne Pana przewinienie bo nie tylko mieszkańcy Starych Lipin, ale również Majdanu i części Wołomina będą doświadczali smrodu z tej inwestycji (w Polsce już powstały takiej inwestycje i fetor w okolicy jest nie do zniesienia np. Warszawa ul. Radiowa, Lubin itd.). Pomijam przy tym nagonkę na kobiety, które stanęły na czele protestu przeciwko tej inwestycji (pozew MZO do sądu), w przypadku której nie kiwnął Pan palcem żeby ją zastopować pomimo to, że MDZ jest spółką komunalną. Co do centrum handlowego to również nie Pana osiągnięcie, a poza tym ludzie w okolicy mają takie przybytki i nie tego jest im tego brak do życia (zresztą inwestycję tą realizuje inwestor prywatny, która w zamian za pozwolenie na jej budowę zaoferował pieniądze na park, co jest kolejnym skadandalem). Kolejne Pana „osiągnięcie” to uczynienie z urzędu miejskiego i spółek komunalnych przechowalni dla pisowskich niedobitków. Reasumując czas Pana rządów to czas stracony.

  • W kwestii wspólnego biletu kusiłabym się o sprostowanie – jego brak spowodowany jest zmianami w cenach za pociągokilometr KM (od 2008r. do 2013 z 6 zł na 23, sic!) oraz zmianami w procentowym obciążeniu gmin. Z tego co się zorientowałam zmieniło się to na niekorzyść gmin, bo bufetowa stwierdziła, że nie ma kasy na wydawanie na wspólny bilet. Gmina nie miała kasy na WB i musiała zrezygnować. Pamiętam też jakiś pomysł na pociągnięcie kasy z innych gmin – tych dojeżdżających na stacje samochodami, ale widać nie przeszedł.

 11. Przepraszam bardzo, ja w kwestii formalnej. Otóż na plakatach Pana Burmistrza wkradł się błąd, jest napisane
  „Wołomin na drodze rozwoju”, a powinno być Wołomin na drodze niedorozwoju.

  Dziękuję za uwagę.

 12. Dobra, dobra! Była madzia – nie będzie madzi. Było – i minie. Ale na poważnie – KOGO – NIEUMOCZONEGO w te i zaszłe układy – proponujecie? Jest ktoś taki? Ludzi dwóch ostatnich kadencji pomijam – dno bez wartości.
  No więc? Kto?

 13. Ja proponuję Ryśka z Klanu! A nie to nie da rady Ryśki u nas spaleni a może by tak jak w Kanadzie wybrać kota na burmistrza? Na pewno będzie lepszy niż dwaj ostatni!!! To tyle żartów a serio to mili Moi współtowarzysze niedoli ni ma na kogo krzyżyka postawić (jeśli mówimy o wyborach rzecz jasna, pod innym kątem hmmmm) i to jest kolejne nieszczęście tego podupadającego miasta!!! Oj nieszczęsne to Królestwo 🙁

  • Ja kiedyś pisałem że najlepszym kandydatem jest Lusy z Rancza, to mnie wysmialiście, a jak już chodzi o koty to tylko kot Filemon innego nie widzę.

 14. marek. Pytasz kogo wybrać na Burmistrza Wołomina? Może warto aby redakcja WP zapytała tych, którzy uczciwą pracą osiągnęli sukces w wołomińskiej gminie. Parę takich osób jeszcze jest.

 15. ta… tylko ludzie, Ludzie – którzy osiągnęli już sukces – swojej własnej miary – jaki on by nie był: osobisty, finansowy, rodzinny- w nosie mają rządzenie. Mają – co chcieli a reszta ich nie interesuje – bo po co słuchać bzdur o sobie, spływać pomyjami i chodzić ulicą w stresie z opuszczoną głową.Prawdą jest – nikt mądry sie tam nie pcha. Niestety.

 16. Panie Ryszardzie proszę aby Pan wystawił swoją kandydaturę na Burmistrza np. Pruszkowa lub Grodziska Maz. bo te miasta zbyt szybko się rozwijają. A w następnej kadencji i w innych miastach o podobnym tempie rozwoju. Błagam, bo jak tak dalej pójdzie to niebawem gospodarczo wyprzedzimy Niemcy, Anglię lub Szkocję. I co wtedy, jak zaczną się nam Niemiaszki, Angole i Szkoci zwalać do Polski i Wołomina w poszukiwaniu pracy?. Będą pracowali za minimum socjalne, a nasi absolwenci zostaną bezrobotni. Panie Rysiu litości. A hasło PiS w nadchodących wyborach samorządowych proponuję ” Ryszard Madziar na Burmistrza Nibylandii „.

 17. marek, masz rację. Ludzie sukcesu nie będą chcieli kandydować , bo byle kto może ich opluwać. To jest nasza polska rzeczywistość. Ale warto posłuchać ich doświadczenia jak wielkim wysiłkiem zdobywali sukces i jaką wielką cenę płacą za ten sukces. Nazywają ich wieloma przykrymi słowami. Warto zastanowić się, kto nakręca tą całą machinę nienawiści. Może warto pomyśleć o kandydacie na Burmistrza Wołomina, osobie bez partyjnej zależności, posiadającej wsparcie ludzi sukcesu i mającej przyjacielską duszę dla wszystkich mieszkańców gminy .Warto przed podjęciem decyzji o wyborze kandydata przeanalizować za i przeciw.

 18. Oprócz odpowiedniego kandydata na stanowisko burmistrza przydałoby się trochę kandydatów do rady. Rada kończącej się kadencji w obecnym jej składzie już nigdy nie powinna zaistnieć. A że kandydatów w polu widzenia brak, to też prawda, niestety. Znowu przyjdzie wybierać mniejsze zło, a radnych wybiorą rodziny i pociotki kandydatów. Bo nie wypada na obcego zagłosować, jak kuzyn kandyduje.

  • Mało prawdopodobne. Do tej pory gmina Wołomin była podzielona na 4 okręgi. Od 2014 r. są jednomandatowe okręgi wyborcze i Wołomin jest podzielony na 23 okręgi. Są one nieduże – zwykle kilkanaście ulic lub nawet bloków. A to oznacza, że głosować będą wyłącznie sąsiedzi. Jeśli ktoś ma dużą rodzinę w najbliższym sąsiedztwie, to ma większe szanse. Przeważnie jednak rodzinę ma się rozsianą po całym mieście i poza, więc trzeba przekonywać sąsiadów, których później będzie się reprezentować w radzie. Zmiana formy wyborów pociąga za sobą zmianę sposobu prowadzenia kampanii, głosowania i późniejszego kontaktu z radnym (będzie to na pewno osoba z najbliższego sąsiedztwa. Nie będzie już sytuacji, że kilku radnych mieszka obok siebie, a na pozostałej sporej części miasta mieszkańcy nie mają swojego reprezentanta w radzie.

 19. Na fotografii z konwencji PiS-u za Madzią widać kilku wołomińskich samorządowców z nie tęgą miną. Prezes spółki komunalnej Maślany, to nie głupi facet po co on wspiera desant ? . Wytrykus i Tarapata to kolejni towarzysze niedoli Madzi. Cienki zespół jak kierowca Madzi startuje z nim razem. Jedyna nadzieja że Sasin wygra wybory z bufetową i zabierze to towarzystwo do warszawy oczywiście z Tarapatą i Wytrykusem ,a na dodatek Maślany. Pardom zapomniałem o lizusie i dupowłazie Paziewskim.

 20. tylko że saszka – w stolicy nie wygra. to już pewniejszy od niego – burmistrz bemowa. co sie rady tyczy – sami żeśmy ten pasztet ukręcili. Członków poprzedniej rady – trzeba było od korytka odstawić – jak poprzedniego burmistrza – mistrza marnotrawienia czasu przez 3 kadencje. Wiadomo było że rada z nim grała. To po co było ponownie wybierać jej członków.Natomiast jakie miał pan T zasługi na kanwie pro społecznej – to związkowców w wodociągach było pytać. Fakt – lipiny nieco sie ucywilizowały. Może i z jego pomocą…choć w mensie go nie znają.
  Uważam, że należy stawiać na młodych – bezpartyjnych – i nie skalanych dotychczasowymi układami.
  Tylko ludzie powinni ich znać – nie tylko z ulotek wyborczych ale i z ich osiągnięć, dokonań – chociażby osobistych .Z drugiej strony – radny co ma firme x – będzie chciał wepchać sie do przetargów miejskich – tych czy innych – i też społecznikiem nie będzie. ot – i problem następny.

  to kogo?

 21. Oj widzicie Niewdzięcznicy co komentujecie jak to dobrze że Ricardo załatwił w Brukseli że zechcieli trasę Rail Baltica sobie wybudować? Gdyby nie umiłowany Burmistrz to byśmy nigdy takiej nowoczesnej kolejki nie mieli że o chodnikach i drodze do Świątyni już nawet nie wspomnę! I w ogóle Umiłowany Burmistrz zastał Wołomin drewniany a zostawia roz……ny 😀

 22. Burmistrz Madziar i jego poplecznicy czas pracy w Urzędzie poświęcają na kampanię, pieniążki z budżetu państwa, które dostaje PiS idą na wizualizacje pana Rysia Madzię Sasinowskiego. I gdzie tu ” prawo I sprawiedliwość”?

 23. Zastanawiam się, czy niektórzy kandydaci na czas gorączki przedwyborczej zwanej kampanią popadli w analfabetyzm i otępienie umysłowe, czy biorą coś, co ich odgradza murem od rzeczywistości. Jedna kandydatka zapowiada na FB, że będzie odwiedzać wyborców w domach i zdobywać ich poparcie, do zdjęcia pozuje w przyciasnym żakieciku i makijażu jak na imieniny u cioci, inna prezentuje szczurkowaty zgryz i usilnie twierdzi, że wie co będzie robić, żeby Wołomin rósł w siłę, a ludziom żyło się dostatnio, Kilku młodych zdolnych przekonujących, że są dobrze zapowiadający się, uśmiecha się tępawo, jeden z nich robi od lat za miejscowego działacza z aspiracjami, ale jeśli już się wypowie na dowolny temat, to nie wiadomo czy się z tego śmiać, czy wybór opłakiwać. Inny jest wielkim człowiekiem do małych interesów, a jego wielkie osiągnięcia nie są przez gawiedź dostrzegane. Superkandydat wita mnie przy wjeździe do miasta, a ja się zastanawiam kto i czego go pozbawił, że on jeszcze ma odwagę kandydować. Od czasu do czasu na forach odzywają się klakierzy murowanych kandydatów, co wszystko potrafią i mają osiągnięcia, ale kandydować raczej nie będą. I to jest konkretne podsumowanie wołomińskich wyborów samorządowych. Hasło wyborcy na nadchodzące wybory: Wybieramy mniejsze zło! Czy ktoś się ze mną zgadza?

 24. SN. Zastanawiam się od dłuższego czasu, czytając twoje wypociny, czy twój kompleks wyższości – jeśli jesteś facetem pochodzi z racji posiadania małego czło..a, lub jeśli jesteś kobietą – z racji, że dawno chłopa nie miałaś. Proponuję, Wstań rano i oceń się przed lustrem. Zapewne wypadniesz gorzej niż wskazane przez ciebie kandydatki i kandydaci. Ostrzegam przed samouwielbieniem. To jest straszna choroba. Pozdrawiam.

  • Nowa, nieuświadomione otępienie umysłowe, braki w wykształceniu są gorsze od samouwielbienia. Jeszcze gorzej, jeśli niedostatki anatomiczne i niedobory w sferze intymnej idą w parze zarówno z samouwielbieniem, jak i tępotą umysłową. U Ciebie jest kumulacja, ale nie przejmuj się, niektórzy z tym żyją aż do śmierci.

 25. Kusy napisał „Prezes spółki komunalnej Maślany, to nie głupi facet po co on wspiera desant ?”
  Dla kasy @Kusy, dla kasy i to nie małej. Jeden z najlepiej zarabiających lawirantów w Wołomińskim samorządzie, być może najwięcej. Swoje rozgrywa samymi zdjęciami i szeptem do ucha. Jest nie szarą, a ponurą eminencją wołomińskiegogo samorządu o gładkim obliczu, patrz Solis. Polecam zainteresować się jego dokonaniami i pogonić razem Madziarem. W firmie odwala prywatę zamiast zająć się zasobami na poważnie. Z zastępcą od szwagrów w komunalce mają się jak pączki w maśle.

  • Panu Maślanemu startującemu na Radnego powiatowego, też już podziękujemy. Niech zajmie się działaniem na rzecz powstawania nowych lokali komunalnych, niech zrobi jakąś konkretną ocenę obecnego stanu i niech obserwuje stare kamienice, bo lada dzień czeka je katastrofa budowlana. Podziękujemy Panu Solisowi, który skutecznie się zagnieździł w Przedsiębiorstwie Wodno Kanalizacyjnym, Panu Uścińskiemu, Wybieramy ludzi NOWYCH!!! Tych Panów wymienionych odsyłam na nauki o demokracji. Polecam książki: Dahl Demokracja i jej krytycy, Władza i społeczeństwo, opracow. J. Szczupaczyński. Polecam książkę: Przejrzysty Samorząd, Gospodarka lokalna w teorii i praktyce. DAJMY SZANSĘ PANU MIKULSKIEMU NIECH ZASIĄDZIE W RADZIE POWIATU, bo burmistrzem już był i sprzeniewierzył naszą Hutę, ale może nie miał tej świadomości, którą ma obecnie. Dajmy szansę Nowym innym kandydatom do Rady Powiatu, dlatego. że poprzednicy niedostatecznie rozumieją rolę organizacji pozarządowych i współpracują stale z tymi samymi organizacjami, nie dopuszczając innych. Nie poszukują problemów na tym szczeblu. Nie są kreatywni i wydaje się, że przychodzą do pracy bez sensu, a raczej z sensem, dla pieniędzy.

   • OBECNY >>>>>>>>>Skład Rady
    NA KOGO z obecnych GŁOSUJEMY na następną kadencję?
    Radni Powiatu Wołomińskiego kadencji 2010-2014

    Podstrony:
    Solis Paweł
    Przewodniczący Rady
    Rajchert Marta
    Wiceprzewodnicząca Rady
    Maślany Ireneusz
    Wiceprzewodniczący Rady
    Chibowski Janusz
    Czarnogórski Janusz
    Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa
    Dembiński Mariusz
    Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
    Michalik Andrzej Edmund
    Dziewiątkowska Izabella
    Członek Zarządu Powiatu Wołomińskiego
    Ferdyn Andrzej
    Jusiński Mirosław
    Klocek Sławomir
    Kopczyński Adam
    Przewodniczący Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej
    Łoń Małgorzata
    Przewodnicząca Komisji Finansowej
    Olszewski Andrzej
    Członek Zarządu Powiatu Wołomińskiego
    Mędrzycki Wiesław
    Mikulski Jerzy
    Orych Andrzej
    Pazio Rafał
    Pietrzak Marek
    Porębski Paweł
    Rytel Konrad
    Wicestarosta Wołomiński
    Główka Elżbieta
    Bielec Ewa
    Milewska Izabela
    Szafrański Marek
    Członek Zarządu Powiatu Wołomińskiego
    Urmanowski Maciej
    Uściński Piotr
    Starosta Wołomiński
    Walczak Ryszard
    Przewodniczący Komisji Dziedzictwa Narodowego, Edukacji, Kultury i Sportu
    Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Warszawie
    z dnia 11 maja 2011 roku w sprawie zmiany w składzie Rady Powiatu Wołomińskiego
    Woźniak Henryk
    Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Warszawie
    z dnia 3 grudnia 2013 roku w sprawie zmiany w składzie Rady Powiatu Wołomińskiego

    Wytworzył: brak danych, data: 00.00.0000 r.
    Wprowadził: Katarzyna Rutkowska, data: 01.12.2010 r., godz. 10.10
    Ostatnia aktualizacja: Małgorzata Jeznach, data: 23.05.2011 r., godz. 14.17
    Informacja ze strony:
    http://www.bip.powiat-wolominski.pl/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=10707

 26. Znakomita większość kandydatów obiecujących śliwki na sośnie, bo tak trzeba, startuje dla kasy. Społecznicy z naszego samorządu odeszli już dwie kadencje temu. Jaka by ta kasa nie była, to jest kasa. I układy, odskocznia. Jak mawiał Anioł, trzeba się pod kogoś podczepić. Te wybory właśnie temu służą.

 27. Luiza. Widać, że masz problemy z „mogłabyś” lub „mogła byś”. Zapytaj swojego nauczyciela SN to ” Wielki Specjalista” (?) od pouczania. Luiza metan i etylen z wysypiska fatalnie wpływają na mózg – narkotycznie. Stąd zapewne ten problem. SN – analizując Twój poziom agresji widać, że posiadasz wysoki poziom testosteronu, co wskazuje, że jesteś jednak facetem. A kogo popiera Luiza? Wszystko jasne!

  • Czy TYLKO Madziar -ma sie tu panoszyć ? cO ON ZROBIL DLA WOŁOMINA WIWLKIE „0” np. drogi – prosze przej ść koło targowiska na ul 1 Maja można sobie nogi połamać w dzień a jak jest ciemno – bez KOMENTARZA – siedzi i p…..i w stolek A SIO JAK NAJDALEJ Z NIM OD NASZEGO MIASTA ! ! ! Już dosyc się nachapał ! Jeszcze mu mało ? jaki wielki bilbord rozwiesil własnie tuz obok targowiska przy tej drodze. Powinien zdjecie swoje na tej rozgruzowanej drodze umiescić i pokazać WSZEM I WOBEC CO TO ON WIELKIEGO ZDZIAŁAL PODCZAS SWOJEJ kADENCJI ! NIE CHCEMY TAKIEGO RZADCY – PSEUDO-BURMISTRZA ! a SIO Z MADZIAREM ! ! ! !

  • Bardzo merytoryczna wypowiedź. Jeszcze bardziej celna. Dużo nauki przed tobą, ja z moim jednym błędem to pikuś. SN jesteś największą zagadką tego forum i zobacz jak to niektórych boli. Tak trzymaj.

 28. Mało bylo wciskania CIEMNOTY NAIWNYM mieszkancom Wolomina , jeszcze chce dalej napelniac sobie kabze ? OJJJ ma czelność ze liczy na dalsze szastanie PODATNIKAMI ! DOSYĆ TEGO l Ludzie obudzcie sie z tego LETARGU I WYBIERZCIE MĄDREGO człowieka , który NAPRAWDE coś pozostawi dobrego po sobie ! ! ! A Madziar niech sobie szuka naiwnych nie w naszym Mieście !

 29. SN moim zdaniem faktycznie nadaje się na burmistrza, ma odpowiednio wysoki poziom pogardy dla innych, dużą dozę przeświadczenia, że wszystko rozumie i na wszystkim się zna, chętnie radzi innym co powinni robić i czym się zająć. Trzeba tylko wymienić obecnych radnych.

  • PRZYPOMNĘ JAK WYBIERANO W 2010 R. DO KADENCJI 2010 – 2014 R.
   Wybory Samorządowe 2010 (Wybory Burmistrza i Radnych)
   Wyniki głosowania II tury wyborów na Burmistrza Wołomina w dniu 5 grudnia 2010 roku:

   Madziar Ryszard Jan zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – 8414 głosów
   Mikulski Jerzy zgłoszony przez KWW Samorządowy Komitet Wyborczy – SKW 2010 – 6108 głosów

   WYNIKI GŁOSOWANIA W WYBORACH BURMISTRZA WOŁOMINA
   W DNIU 21 LISTOPADA 2010 ROKU

   1.BARSZCZ Jacek Tomasz – 697 głosów
   2.MADZIAR Ryszard Jan – 5.012 głosów
   3.MIKULSKI Jerzy – 5.223 głosy
   4.RYTEL Konrad Szymon – 4.276 głosów
   5.SULICH Igor Sebastian – 2.743 głosy
   6.ZYCH Kazimierz Andrzej – 478 głosów
   W wyborach przeprowadzonych w dniu 21 listopada 2010 roku żaden z 6 kandydatów nie otrzymał więcej niż połowę ważnie oddanych głosów. W związku z powyższym w dniu 5 grudnia 2010 roku /niedziela/ zostanie przeprowadzone ponowne głosowanie, w którym wezmą udział:
   MIKULSKI Jerzy – 5.223 głosy
   MADZIAR Ryszard Jan – 5.012 głosów
   Głosowanie zostanie przeprowadzone w dniu 5 grudnia 2010 roku /niedziela/ w tych samych lokalach wyborczych czynnych w godz. 8.00 -22.00.
   PONOWNE GŁOSOWANIE W WYBORACH BURMISTRZA WOŁOMINA – 5 GRUDNIA 2010 ROKU (NIEDZIELA), LOKALE CZYNNE W GODZ. 8.00- 22.00
   >>>>>>>>>>>>>>
   RADNYCH WYBRALIŚMY
   Zarejestrowanych zostało 221 kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Wołominie, do składu Rady Miejskiej w Wołominie kadencji 2010 – 2014 Mieszkańcy wybrali następujące osoby:
   ILOŚĆ GŁOSÓW I CYFERKA OKRĘGU?
   BEREDA ADAM 157 2
   BIAŁY RAFAŁ 345 2
   CZARZASTY LESZEK 320 4
   DĘBKOWSKA ARLETA 258 2
   DUTKIEWICZ MARCIN 282 1
   GÓRSKI MAREK 364 1
   JUGREW DIMITAR 291 4
   KOZACZKA DOMINIK 194 4
   KRAWCZYK JANUSZ 227 4
   LUBIAK KATARZYNA 515 3
   MADZIAR RYSZARD JAN 732 2
   MILEWSKI MICHAŁ 267 1
   PEŁSZYK JOANNA 332 2
   PLICHTA WOJCIECH TADEUSZ 364 1
   SULICH IGOR 566 4
   SZEWCZYK GRZEGORZ 251 1
   TARAPATA KAZIMIERZ 231 3
   WIATRAK EMIL 350 3
   WIĘCH GRAŻYNA ANASTAZJA 310 1
   YTRYKUS KRZYSZTOF 290 3
   ŻELEZIK ANDRZEJ MARCIN 454 3

 30. Piotr. To szczęście, że macki ” OJCA DYREKTORA” nie sięgają jeszcze do Wołomina. Ale jeśli Madziar, Uściński lub Sasin przed wyborami wybudują „Mu” z pieniędzy wołomińskich podatników PLACÓWKĘ, to na placu 3-go Maja wybuduje” OJCIEC DYREKTOR” stos i gilotynę dla inaczej myślących. Po wygranej PiS populacja Wołomina spadnie do poziomu prowincjonalnej wioski. Ludzie czarne chmury nadciągają nad Wołomin.

 31. SM – dobrze powiedziane jeszcze……… jak widzę co tu się dzieje to już nawet krzyk rozpaczy to za mało. No też dlatego pewnie na placu nie mogła stanąć kawiarnia, czy cokolwiek innego bo miejsce jest potrzebne!!!! A oddany elektorat czeka już tylko na 16 listopada…. Obawiam się że prowincjonalna wioska już tu jest, a przynajmniej mentalnie u wielu osób :/

 32. Chciałabym w końcu usłyszeć coś konkretnego z ust kandydatów, czytałam już wypowiedzi Mikulskiego, Kozaczki, Pazia, Sulicha – nic nowego, każdy z nich proponuje to co już robi Madziar i robił wcześniej Mikulski, a pani Radwan to już w ogóle „kopiuj, wklej Ryszard Madziar” (no może na zdjęciach wychodzi gorzej). Drodzy kandydaci, my mieszkańcy Wołomina naprawdę chcemy rozwoju!!!, a nie tylko zmiany na stołku Burmistrza. Szkoda, bo wychodzi na to, że ci co potrafili tak sprawnie krytykować, sami nie potrafią zaproponować nic konstruktywnego. Liczyłam na Pawła Solisa, ale cóż. Nawet nie wiem kogo on teraz popiera, bo widziałam już poparcie dla p. Pazia i p. Madziara.

  • Droga „młoda wołominianko”, jesteś chyba bardzo młoda i nie wiesz, że Pan Solis jest „wypalony”, szkoda o nim myśleć na jakiekolwiek stanowisko. Najgorsze jest to, że w programach wyborczych kandydatów jest tak mało konkretów, ogólne sformułowania, tak jak by bali się powiedzieć co naprawdę chcą zrobić. Podejrzewam, że nie czują prawdziwych potrzeb mieszkańców. Chyba to grupa ludzi oderwanych od rzeczywistości. Co myślę? Stawiam na ludzi wykształconych kierunkowo, niepartyjnych (partyjnych już mieliśmy- R. Madizar). Odpada więc Pan Sulich, bo jest z PO.
   INNYCH NIE BIORĘ POD ROZWAGĘ, BO MAŁO ZNAJĄ RZECZYWISTE POTRZEBY. BYLI RADNI też starują na burmistrza, ZNAJĄ TE POTRZEBY, ale PODEJRZEWAM, ZE MAJĄ WŁASNE INTERESY . (Tu wspomnę, że Pan Radny Dudkiewicz „wstrzelił się w dobre miejsca dla nośników reklamowych typu tablice led, załatwił sobie dochody wprost z pieniędzy urzędu, TYM SAMYM popsuł transparentność tej kadencji Radnych)
   Pisze Pani o Pani Radwan, że kopiuje co chce zrobić. Można rozważyć tą kandydatkę. Atuty: jest kobietą i będzie pilnować „portfela wydatków”, ma przygotowanie zawodowe i doświadczenie w 8 – letniej pracy w różnych urzędach miejskich. Przeszła wszystkie szczeble. Studia podyplomowe w zarządzaniu lokalnym na Uniwersytecie Warszawskim. Zdobyła doświadczenie i wiedzę ukierunkowaną na to stanowisko.
   Wygląda na plakatach jak „cipka” – nie znalazła dobrej drukarni? To może ją zgubić, bo wizerunek medialny przemawia do prostych ludzi:). Dam szansę Elżbiecie Radwan http://www.elaradwan.pl/
   http://www.elaradwan.pl/program-wyborczy/ Zobacz jej program
   lub Pani Monice Błaszczak http://www.naszejutro.org/kandydaci
   Pani Błaszczak mniej mnie przekonuje, bo słabe ma wykształcenie ogólnie i brak wykształcenia w kierunku zarządzania samorządem. Słabo opisuje w jakiej to wielkiej firmie pracowała. Pisze że praca z klientem, negocjacje? Była sprzedawcą ubezpieczeń? Za dużo zagadek i słabe zbyt słabe przygotowanie na to odpowiedzialne stanowisko. Np. pisze o sobie”Specjalizuję się w prawie gospodarczym”?, co to znaczy?
   Za dużo zagadek. Już brak szczerości mnie zraża a liczy się transparentność, czyli „nie patrzy w oczy wyborcom”, mówi o sobie niepełną prawdą, czyli półprawdą >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

   STAWIAM NA PANIĄ ELŻBIETĘ RADWAN Może otworzy kanały komunikacji z urzędem i nie będzie nic robić bez nas? I nie będzie roztrwaniać pieniędzy?. Pan Madziar wydał ponad 4 miliony i 150 tys. na dobudowę tej klatki schodowej w urzędzie. Chwalił się tą salą z marmurami za nasze pieniądze. Multimedialne systemy nie sa używane, a wirtualny urząd kuleje, mimo, że otrzymaliśmy na ten cel 850 tys. z Unii. Ważne wiadomości dla mieszkańców ukazują się gdzieś w mało poczytnej gazetce a nie na stronach urzędu. Urzędnicy bawią się z mieszkańcami w grę jak najmniej wiedzy na temat tego co robimy. Zatwierdzamy szybko, bo jak mieszkańcy się dowiedzą, to już nie uda nam się tego zrobić. Zatrudniał polityków w urzędzie (spadochroniarzy, spadali jak zgniłe śliwki, rozbudował strukturę urzędu i miał „fatalną” sekretarkę, która zdawała się rządzić za niego i więcej miała do powiedzenia niż on sam) stwarzając im mało potrzebne stanowiska za nasze pieniądze. ZASTANÓWCIE SIĘ DRODZY MIESZKAŃCY I WYBIERZCIE OSOBĘ WARTOŚCIOWĄ, Chcemy żeby Władza więcej mówiła o tym co robi i o konsekwencjach tego na przyszłość. Jawne działanie. Obecnie wszystko jest bardzo dokładnie kamuflowane przed mieszkańcami. Czy tak powinno być? Dlatego głosujmy na osoby wykształcone w administracji i zarządzaniu lokalnym. WOŁOMIN NIE PRZETRWA KOLEJNEJ KADENCJI 4 KOLEJNYCH ZMARNOWANYCH LAT I BĘDZIE MIEJSCEM POMIJANYM,
   CZYLI W O L Ę O M I Ń

   • Droga „młoda wołominianko”, jesteś chyba bardzo młoda i nie wiesz, że Pan Solis jest „wypalony”, szkoda o nim myśleć na jakiekolwiek stanowisko. Najgorsze jest to, że w programach wyborczych kandydatów jest tak mało konkretów, ogólne sformułowania, tak jak by bali się powiedzieć co naprawdę chcą zrobić. Podejrzewam, że nie czują prawdziwych potrzeb mieszkańców. Chyba to grupa ludzi oderwanych od rzeczywistości. Co myślę? Stawiam na ludzi wykształconych kierunkowo, niepartyjnych (partyjnych już mieliśmy- R. Madizar). Odpada więc Pan Sulich, bo jest z PO. INNYCH NIE BIORĘ POD ROZWAGĘ, BO MAŁO ZNAJĄ RZECZYWISTE POTRZEBY. BYLI RADNI też starują na burmistrza, ZNAJĄ TE POTRZEBY, ale PODEJRZEWAM, ZE MAJĄ WŁASNE INTERESY . (Tu wspomnę, że Pan Radny Dudkiewicz „wstrzelił się w dobre miejsca dla nośników reklamowych typu tablice led, załatwił sobie dochody wprost z pieniędzy urzędu, TYM SAMYM popsuł transparentność tej kadencji Radnych) Pisze Pani o Pani Radwan, że kopiuje co chce zrobić. Można rozważyć tą kandydatkę. Atuty: jest kobietą i będzie pilnować „portfela wydatków”, ma przygotowanie zawodowe i doświadczenie w 8 – letniej pracy w różnych urzędach miejskich. Przeszła wszystkie szczeble. Studia podyplomowe w zarządzaniu lokalnym na Uniwersytecie Warszawskim. Zdobyła doświadczenie i wiedzę ukierunkowaną na to stanowisko. Wygląda na plakatach niekorzystnie – nie znalazła dobrej drukarni? To może ją zgubić, bo wizerunek medialny przemawia do prostych ludzi:). Dam szansę Elżbiecie Radwan http://www.elaradwan.pl/ http://www.elaradwan.pl/program-wyborczy/ Zobacz jej program lub Pani Monice Błaszczak http://www.naszejutro.org/kandydaci Pani Błaszczak mniej mnie przekonuje, bo słabe ma wykształcenie ogólnie i brak wykształcenia w kierunku zarządzania samorządem. Słabo opisuje w jakiej to wielkiej firmie pracowała. Pisze że praca z klientem, negocjacje? Była sprzedawcą ubezpieczeń? Za dużo zagadek i słabe zbyt słabe przygotowanie na to odpowiedzialne stanowisko. Np. pisze o sobie”Specjalizuję się w prawie gospodarczym”?, co to znaczy? Za dużo zagadek. Już brak szczerości mnie zraża a liczy się transparentność, czyli „nie patrzy w oczy wyborcom”, mówi o sobie niepełną prawdą, czyli półprawdą >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> STAWIAM NA PANIĄ ELŻBIETĘ RADWAN Może otworzy kanały komunikacji z urzędem i nie będzie nic robić bez nas? I nie będzie roztrwaniać pieniędzy?. Pan Madziar wydał ponad 4 miliony i 150 tys. na dobudowę tej klatki schodowej w urzędzie. Chwalił się tą salą z marmurami za nasze pieniądze. Multimedialne systemy nie sa używane, a wirtualny urząd kuleje, mimo, że otrzymaliśmy na ten cel 850 tys. z Unii. Ważne wiadomości dla mieszkańców ukazują się gdzieś w mało poczytnej gazetce a nie na stronach urzędu. Urzędnicy bawią się z mieszkańcami w grę jak najmniej wiedzy na temat tego co robimy. Zatwierdzamy szybko, bo jak mieszkańcy się dowiedzą, to już nie uda nam się tego zrobić. Zatrudniał polityków w urzędzie (spadochroniarzy, spadali jak zgniłe śliwki, rozbudował strukturę urzędu i miał „fatalną” sekretarkę, która zdawała się rządzić za niego i więcej miała do powiedzenia niż on sam) stwarzając im mało potrzebne stanowiska za nasze pieniądze. ZASTANÓWCIE SIĘ DRODZY MIESZKAŃCY I WYBIERZCIE OSOBĘ WARTOŚCIOWĄ, Chcemy żeby Władza więcej mówiła o tym co robi i o konsekwencjach tego na przyszłość. Jawne działanie. Obecnie wszystko jest bardzo dokładnie kamuflowane przed mieszkańcami. Czy tak powinno być? Dlatego głosujmy na osoby wykształcone w administracji i zarządzaniu lokalnym. WOŁOMIN NIE PRZETRWA KOLEJNEJ KADENCJI 4 KOLEJNYCH ZMARNOWANYCH LAT I BĘDZIE MIEJSCEM POMIJANYM, CZYLI W O L Ę O M I Ń

  • nowa, jeśli otępienie umysłowe nie pozwala Ci na podjęcie pracy zarobkowej niesezonowej, to rób za klakierkę, ale postaraj się być względnie rozumną klakierką. Młoda wołominianka ma rację, nie ma programów wyborczych, nie ma żadnych planów działania kandydatów. Dotyczy to wszystkich kandydatów, niestety. Więc lepiej zamilcz czasami, bo nikt nie lubi ujadającego psa.

 33. Już Pan zrobił ogrzewane rynny w Urzędzie?
  Madziar to chyb a wpada w samouwielbienie, nic nie robi dla miasta, a chce tutaj rządzić drugą kadencję bez wyborów, każdy by tak chciał.
  Ale Panie Madziar, nikt Pana nie chce!
  Pod koniec kadencji lansuje się z młodzieżą(chyba szuka potencjalnych wyborców, u tych którzy PIS opluwają), bandą dresiarzy, która organizuje nielegalne spoty i pali gumę pod Kauflandem..

  Proszę tylko zerknąć na zdjęcia:
  VII Nocna jazda samochodem bez celu- Wołomin
  https://www.facebook.com/nocnajazdaWWL/photos/a.1546373388912082.1073741845.1494489887433766/1546414265574661/?type=3&theater

  Dlaczego o Wysypisku w Wołominie nie chciał Pan z nami gadać, za to ma czas na bandę dresiarzy z Wołomina?

  • Bez przesady, niektórzy obecnego burmistrza chcą na drugą kadencję i może się okazać po wyborach, że jest ich dużo, a nawet bardzo niebezpiecznie dużo. A to, że burmistrz w dziwny i mało racjonalny sposób gospodaruje czasem na spotkania z mieszkańcami i lokuje uczucia do elektoratu też niezbyt racjonalnie – to fakt.

 34. Szkoda nerwów na wypowiedzi ale napiszę jestem kolejnym przykładem złej woli urzędniczej i nie robienia niczego. Byłam u pana Madziara na 3 spotkaniach, sprawa dotyczy Mopsu w Wołominie i do tej pory nie zostało nic zrobione, wyrok sądu na burmistrzu nie zrobił większego wrażenia a czasu i uwagi więcej mi i całej sprawie poświęcił mi Minister Kamysz niż lokalna władza gdzie problem istnieje….https://www.facebook.com/Wychowawcze

 35. A co zrobił Mikulski w czasie swojej kadencji nic a nic.! pijak ledwo na nogach chodził. za nasze pieniądze.! Madziar przez jedną kadencje odnowił ulice place. W poprzedniej kadencji pana Mikulskiego nie zrobiono nic a nic.

 36. No i dzieje się tragedia. Madziar prowadzi w dogrywce. Czuję że skończymy z PiSem w fotelu burmistrza. To będzie porażka i zobaczymy ile zrobi dla polepszenia komunikacji z Warszawą do której jeździ do pracy 90% mieszkańców Wołomina o ile nie więcej

 37. Pablo, tu nie ma z czego żartować. Tak źle w Wołominie jeszcze nie było jak w ciągu całej ostatniej kadencji, a następna zapowiada się jeszcze gorzej.

 38. Widze, ze zwolennicy Pani Radwan ostro krytykują obecnego burmistrza pomimo, iż sama Pani Radwan brzydzie się polityką nienawisci – tak przynajmniej twierdzi chcąc ocieplić swój wizerunek. Ludzie do pracy!!!! Nie zajmujcie się głupotami i nie upodlajcie się. mamy godzinę 13.41 tj. czas PRACY PRZECIĘTNEGO KOWALSKIEGO!!!! No chyba że jesteście bezrobotni i w ten sposób zarabiacie sobie na ciepłą posadke u Pani Radwan.

 39. Ciężko było znaleźć ten artykuł w google, stronka ciekawa, zasługuje na lepsze pozycje w wyszukiwarkach. Pozycjonowanie w 2015 stało się skomplikowane, jest coś co ci się napewno przyda, poszukaj sobie w google – niezbędnik dla każdego webmastera

 40. I like what you guys are up too. Such clever work and reporting! Carry on the excellent works guys I have incorporated you guys to my blogroll. I think it’ll improve the value of my website :).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj