Obwodnica Marek w 2017 r.

Obwodnica Marek w 2017 r.

Termin realizacji inwestycji budowy trasy S8 Marki-Kobyłka to lipiec 2017 r. Natomiast fragment drogi z Kobyłki do Radzymina zostanie ukończony do listopada 2017 r. – takie deklaracje złożył wojewoda mazowiecki podczas niedawnej wizyty w Wołominie.

Jak mówił, proces przygotowania do realizacji obwodnicy Marek jest już zawansowany. W ciągu najbliższych dni podpisane zostaną umowy z dwoma wykonawcami S8.

Jako pierwszy powstanie odcinek od Marek do Drewnicy. Najprawdopodobniej już na początku grudnia wykonawca wejdzie na plac budowy. Odcinek od Drewnicy do Kobyłki czeka jeszcze na wydanie pozwolenia na budowę.

jmaz

 

(4) Comments

  1. a r t u r r o s

    Tylko, że te mapy zwykle pochodzą z ~ 2008 roku (Stadion Narodowy ciągle w budowie, jarmark koło przystanku autobusowego Stadion nadal tam jest czynny te i inne drobiazgi przesądzają o nieaktualności i nieadekwatności owych graficznych nowinek :)

  2. a r t u r r o s

    P.S. Pisząc poprzedni post, miałem na myśli ortofotomapy. To nieprawda, że artykuł jest o moście w Czarnej.

  3. Shari

    Every evening I had to sit and do my homework, I would feel miserable, I could hear the voices of my friends playing outside and wonder how come they get to play and I have to do this stupid homework, I used to think maybe in college I don't have to do homework, boy, I was wrong, Then I thought when I start working I don't have to do any more homework, I was sadly mistaken again. Tip five: Try and Do something fun with your boyfriend at least once a week and just be upbeat and positive about everything don't bring up conversations that could end in an argument. Many people mistake the symptoms of a panic attack for a heart attack.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *